Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem érdekel szinte semmi?

Miért nem érdekel szinte semmi?

Figyelt kérdés

Nem érdekel mi van ma, és mi lesz holnap. Nem érdekel mihez kezdek az életemmel. Nem érdekel semmilyen szakma vagy iskola vagy hivatás. Nem érdekel a párkapcsolat se a közös jövő valakivel.

Nincsenek terveim, se elképzeléseim, hogy mit akarok az élettől vagy saját magamtól. Azt hittem mindig majd lesz valahogy sodródom az árral, de igazából csak elúsztak felettem az évek.

Tudom magamról, hogy más vagyok mint a többi ember. Sose érdekelt a pénz, a gazdagság. Elmenni kocsikázni a drága kocsimmal. Amúgy is utálok vezetni. Úgy érzem elbuktam ezen területen amit manapság "életnek" hívunk. De nem is bánom, mert sose szerettem ezt, csak egy nyűg számomra. De nem lakhatok egy barlangban életem végéig...

Mit tanácsoltok? Van aki hasonlóan érez?



2019. okt. 13. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem depressziós vagy, ezen a vonalon kéne elindulni.
2019. okt. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kellene Neked vki, aki kirángat ebből a helyzetedből!
2019. okt. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Depresszió, pszichológus. De ő csak akkor segít, ha te együttműködsz, vagyis akarsz változást. Társaságba kellene járnod, sportolni, kirándulni, hobbiba kezdeni, párt keresni.
2019. okt. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

"Nem érdekel mi van ma, és mi lesz holnap. Nem érdekel mihez kezdek az életemmel. Nem érdekel semmilyen szakma vagy iskola vagy hivatás. Nem érdekel a párkapcsolat se a közös jövő valakivel."

Szerintem olvassátok el újra, mielőtt fölösleges tanácsokat osztogatnátok!

2019. okt. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


Pont a hozzád hasonló emberekkel beszélgetnék legszívesebben :)

2019. okt. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok. Nekem depresszióm van.
2019. okt. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Krisztina 1970 válasza:
Depresszió.Én is benne vagyok, bár nem ennyire mélyen. Egyedül nem fog menni. 😞
2019. dec. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!