Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tegyem magam túl ezen?

Hogyan tegyem magam túl ezen?

Figyelt kérdés
Munkából mentem hazafelé, amikor az egyik utcasarkon állt 3 "roma" és az egyikük amelyik nagy darab volt, megrúgott, szerencsére nem tőrtént semmi sérülés meg ilyesmi, de hirtelen azt sem tudtam mi történt, mire azzal érveltek, hogy elnézést, valakivel összetévesztettek. Nagyon felzaklatott ez a dolog. Ezek szerint a gonosz emberek látják rajtam a sebezhetőséget
2019. okt. 13. 21:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Velem is történt ilyen, engem is nagyon felzaklatott sírva mentem haza emiatt. Otthon megkérdezték hogy mi a baj elmondtam és ez segített. Beszéld meg valakivel, ha ki beszéled magadból az segíteni fog. Aztán elfelejted és túl tudsz lépni rajta. Velem télen történt hógolyóval dobáltak meg, én sem értem miért, mert csak vártam a buszra. Hát, ennyi
2019. okt. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!