Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon hamar ideges leszek....

Nagyon hamar ideges leszek. Hogyan lehetne ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Van amikor egy kis beszóláson is felkapom a vizet, és rendesen kiosztom az illetőt, aztán utána gondolkozok hogy nem kell az ilyenekkel foglalkozni, de egyszerűen apróságokon is képes vagyok idegeskedni. És utána meg csak ezen jár az agyam, hogy mit mondott és én miket csináltam.

2019. okt. 16. 16:58
 1/4 anonim válasza:

Én velem is volt ilyen (régen)!

Gondolkozz el hogy biztos csak azért lettél ideges amit mondott(ak) lehet hogy van valami másik problémád is de nem akarsz róla tudomást venni igy más valakire akarsz haragudni és nem akarsz az éppen aktuális problémával szembenézni!


Jol van ez csak egy feltételezés nem irtál könkrét példát!

2019. okt. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Bocs az elozo valaszolo vagyok (pszhihologus). Nen bántásbol irtam. Nem akartalak le támadni. bocs ha igy tettem!!
2019. okt. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem vettem bántásként, és köszönöm a választ!
2019. okt. 16. 20:38
 4/4 anonim ***** válasza:
A relaxáció megoldhatja a nyugalmadat.
2019. okt. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!