Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem magamat mindig...

Miért érzem magamat mindig sz@rul?

Figyelt kérdés

Lassan 30 éves leszek, és ez engem szomorúvá tesz. Úgy érzem hogy öreg vagyok, és még semmit se sikerült elérnem az életben. Volt már munkahelyem, de nem sok, és az is rövid ideig tartott. Még a kapcsolataim se sikerülnek. Legutóbb az exem is hazudott, csúnyán átvert engem, elhagyott. De mégis sikerült új nőt találnia, akivel látszólag boldogok. Csak én nem vagyok elég jó soha senkinek, a kutyának se kellek, csinálhatok akármit.

Élni sincs kedvem, sokszor elkap a sírás, és az állandó rossz kedvem miatt a családom is utál. Úgy látom másokat kevésbé ér csalódás az életében, mint engem. Szedek antidepresszánst, de még az sem hatott 2 hét alatt.


2019. okt. 17. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Azért érzed magad szarul, mert depressziós vagy.

30 évesen dehogy vagy öreg!

Egyébként szeretnél dolgozni? Mi a végzettséged? Családoddal milyen a kapcsolatod?

2019. okt. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért írsz ki kérdést ha utána leírod benne a választ? Logika.
2019. okt. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Türelem, kicsit segíthet a gyógyszer ha elkezd hatni. De az csak a kezdő lökést adja meg. A többi rajtad múlik.
2019. okt. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Brühühü. Én meg halálos beteg vagyok 38 évesen, de mégsem sírom tele a gyakorit. Szedd már össze magad ember.
2019. okt. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
De bunkó vagy te utolsó valaszoló, nem ertd meg, ha valaki beteg, szorong??? Bruhuhu
2019. okt. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Keresss raa youtube videó közt

A pszhiatria igazi arca videókra

Ott kiderül hogy ezek az orvosnak nevezett

Pszichiátereket a gyógyszeripar tette azokká

Aztsem tudják mit kell kezelni csak az elmondottak

Alapján kiirnak valami mérgező vegyi anyagot

Mert a gyógyszeripar megkérte őket!!!

Én is szedtem eddig !!??

de csak a mellékhatások voltak

Nézd meg hosszú de megeri

Sok sikert

2019. okt. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos en szedek antidepresszanst, most csereltek le 1 honapja, eleg eros fizikai fajdalmaim vannak még mindig, ég az egesz végtagom, az arcom, a fulem, a fejem es fájdalmas, mellette szorongasaim vannak
2019. okt. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha a gyógyszertol van ne szedj semmit

Nézd meg a videót és nem fogsz szedni ijen szemeteket

Ezek a pénzért meg is olnek

2019. okt. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!