Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az meglátszik az arcomon ha...

Az meglátszik az arcomon ha utálom az életet/életemet/magamat? És mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

2018. aug. 18. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mi a baj?
2018. aug. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha jó színész vagy, nem látszik meg, nagyon sok vidámnak tűnő emberről nem gondolnád, hogy valójában milyen szomorú. Velem is ez volt, senki nem vette észre, hogy bajom van. Pont ezért nem ajánlom az ilyen szerepjátszást, inkább magát a problémát próbáld megoldani.
2018. aug. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Én pl. legmélyebb depressziómban tűntem a legvidámabbnak. Így akartam becsapni magamat és a környezetemet is, hogy minden rendben van. De elsősorban magamat. Azt hittem, ha eljátszom, hogy minden oké, akkor előbb-utóbb az agyam kénytelen lesz helyreállni. Azonban ez sajnos nem így van.
2018. aug. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Igen, meglátszik. De mivel mi emberek nagyjából olyanok vagyunk, hogy a másik arcánál sajnos (?) fontosabb a miénk, azt fogjuk hinni, hogy miránk vagy dühös, minket utálsz. Így mi is csúnyán fogunk visszanézni, és az neked még rosszabb, mert akkor már azt hiszed, mindenki (vissza)utál... Pedig nem! Próbálj meg mosolyogni és az emberek szemébe nézni. Akkor legtöbbször azt kapod vissza te is! Csak a többiekhez képest vagyunk/nem vagyunk valamilyenek...így formáljuk magunkat és egymást rövid vagy hosszú távon...
2018. aug. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Bazita ***** válasza:

Meglátszik.


Gondold át/írd le, hogy mit utálsz magadban és az életedben.


Aztán keress ezekre megoldást. Fontos, hogy az életed nem fog az egyik napról a másikra helyre jönni. A helyzetedtől függően akár évekbe is telhet, viszont akár már pár hét/hónap alatt érezhetsz változást.


A másik, hogy ne egyszerre akarj mindennel foglalkozni. Felsorolsz mondjuk 3 fő problémát, azonban egyszerre csak egyiken dolgozz.


Ha meg tudod engedni, kérd szakember (pszichológus, egyéb tréner/segítő) segítségét.

2018. aug. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Az a lány 18 válasza:
Ide nem kell semmi doktori segitség en is igy vagyok es ezt ugy kell leplezni megigazitod a koronád és emelt fejjel es mosolyogva mész tovább es hidd el minden agyban dol el irj nyugotan privit ha szeretnél beszelni rola 18/L
2018. aug. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nem rejtheted el, mert ordít rólad.


A jó hír az, ha kibékülsz ônmagaddal az is meglátszik, sőt nagyon szexi...

2018. aug. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!