Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mire utalhatnak ezek a tünetek?

Mire utalhatnak ezek a tünetek?

Figyelt kérdés

Mindig nehéznek érződik a mellkasom, mintha valami nyomná. Bennem van egy folyamatos félelem, hogy a körülöttem levő emberek mit gondolhatnak rólam, vajon épp rólam beszélnek? Sokszor szédülök vagy hirtelen minden elhomályosodik. Néha a múltban történt dolgok újra lejátszódnak előttem, ilyenkor ezek a jelen világból teljesen kizárnak mindent. Újra elkezdődtek a hallucinációk és idővel egyre rosszabbak és rosszabbak, de ezeket már nagyjából megszoktam. Talán az egyik legrosszabb és egyben új dolog, hogy van egy hang, ami folyamatosan annyit próbál elmondani, hogy minden amit csinálok rossz, minden döntésem rossz.


Egyébként a szédülés miatt már voltam orvosnál és megnézték a vérnyomásomat, valamint elküldtek vérvételre, de nem találtak semmi szokatlant.



2019. okt. 20. 19:16
 1/1 anonim ***** válasza:
szorongas, stressz, skizofrenia
2019. okt. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!