Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek a tünetek milyen betegség...

Ezek a tünetek milyen betegségre utalhatnak?

Figyelt kérdés

egyetemen, utcán, emberek között folyamatosan rosszabbodó érzés, mintha szédülne, mindjárt összeesne, minden olyan fura lesz és megváltozik, mintha “minden súly rá nehezedne”. Ebből kívülről ami látszik: dobol a lábával, ide-oda mozog, rágja a száját, pislog, sóhajtozik nagyokat. Ez akkor javul ha a szituációból kikerül vagy valami megváltozik pl valakivel történik valami és arra terelődik a figyelem.

Emellett nagyon fel tudja idegesíteni magát, agresszív lesz vagy sírni kezd ha valami nem az elképzelései szerint történik.

az emberekről rosszat feltételez mindig, rossz megjegyzései vannak.

néha kényszergondolatai.

+ emellett együtt jelen van az hogy magát többnek gondolja másoknál de közben néha meg “semmirekellő”nek.

sokszor bámul üresen maga elé mint aki teljesen ki van kapcsolva. Nehezére esik a koncentráció is legtöbbször.

állandóan attól fél hogy a hozzátartozóinak baja lesz, hogy a párja (én) el fogom hagyni amiért ilyen furcsa.

Magát másnak látja mint bármelyik másik embert


2018. nov. 6. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Elég sokmindent. Javaslok egy jó pszichológust kezdésnek. Lehet egy ,,ártalmatlan" pánikbetegség( a rosszul léptek miatt(, mániás depresszió (hangulat ingadozások, befordulás), nárcisztikus személyiség (többnek gondolja magát másoknál stb). Vagy burn out (stressz és kiégett ?) Keressetek fel egy szakembert.
2018. nov. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én ugyanilyen vagyok. Valójában felesleges diagnosztizálni, de egyébként ez szorongásos betegség. Ne hagyd el.
2018. nov. 7. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!