Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért jutok mindíg arra...

Miért jutok mindíg arra következtetésre hogy a világ dolgai miatt többet kell szenvedni mint azok érnek?

Figyelt kérdés

Semmise müködik örökké mindennel csak a baj van...... tehát mindennel csak a kínlódás megy ugyan az a körforgás aztán az ember élete végén meghal.

Aztán munka meg szopás volt az egész ezután nem is csodálom a halál megváltás.



2019. okt. 21. 15:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ha valamit le is teszel az asztalra akkor nem igy lesz.

Ha nem akkor szopni fogsz.

2019. okt. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd? légyszi
2019. okt. 21. 16:05
 3/18 A kérdező kommentje:
29 év után úgy hogy elég sok helyen jártam voltam arra jutottam h nem köt semmi ide se emberek se érzések se tárgyak mindennel csak a baj van ...Dolgoztam már kemények könnyen s rájöttem az egyedű létet meg a békét szeretem de a világ az utamban van ..
2019. okt. 21. 16:07
 4/18 anonim ***** válasza:

Roviden: aki tanul es akar tenni valamit az fog is. Elvegez pl egy egyetemet ergo jo allasa lesz ergo sokat fog keresni ergo mindent meg vehet maganak ami boldogga teszi.

Persze van aki szegenyen is boldog ... De az mas.

Szerezz baratokat.

2019. okt. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

#4 ez mennyire beteg beidegződött kapitalista duma már..

Kérdező, nekem pl. ezért van fiam. Rajta kívül nem látom értelmét az életnek. De róla gondoskodni kell és ez erőt ad.

Valamit te is találni fogsz magadnak. Elég egy kapaszkodo.

2019. okt. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szoval te csoro vagy. Sajnalom
2019. okt. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Mindegy :) A létezés hiábavaló a vég elkerűlhetetlen. Ugyanazok a dolgok ismétlődnek. Amikért a legtöbb ember oda van én csak a baj és a felesleges kínlódást látom.Semmi sem érdekel márAz olvasás meg a fű és az opium tartott életben de értelmetlen mind vége van és kezdődik előről mindennel csak a baj van. Most ezért a baszakodás ért minek élni ez börtön. A végső békére vágyom ahol semmi és senki nem zavar többet.
2019. okt. 21. 17:21
 8/18 A kérdező kommentje:
De már nemakkarok semmi de tényleg meguntam...
2019. okt. 21. 17:22
 9/18 A kérdező kommentje:

De minek kapaszokdjak ha elkerűlhetlen a vég?

Olyan mintha ha halál előtt még megkínoznának hát akkor nem mindegy ha a szenvedést kihagyom :D Azt megtarom azoknak akik imádják nem kell megköszönni :) Ennyit bármikor megteszek a közösségért :) És ne szaporodjatok mert ésszel nem értek fell mitesztek.. További Szép napot :)

2019. okt. 21. 17:26
 10/18 anonim ***** válasza:
Öregszel és kezded reálisan látni a világot :)
2019. okt. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!