Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért jutok mindíg arra...

Miért jutok mindíg arra következtetésre hogy a világ dolgai miatt többet kell szenvedni mint azok érnek?

Figyelt kérdés

Semmise müködik örökké mindennel csak a baj van...... tehát mindennel csak a kínlódás megy ugyan az a körforgás aztán az ember élete végén meghal.

Aztán munka meg szopás volt az egész ezután nem is csodálom a halál megváltás.



2019. okt. 21. 15:48
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Értem hát akkor köszönöm szépen elég ölt ennyi még sok is :)
2019. okt. 22. 08:54
 12/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, te nyaralni is úgy mész el, hogy "minek nézzek körül, úgyis hazamegyünk.."

Meg minden evés előtt: "minek egyek, úgyis kiszarom".

Vagy a szex: "minek kezdjek bele, úgyis ennek is vége lesz, aztán csak a sóvárgás marad".

De vannak még: "minek mozduljak ki, úgyis végül hazajövök".


Nem a világ dolgaiért nem éri meg szenvedni, hanem te vagy depressziós. Minél hamarabb próbálj segítséget kérni, mert ha kijössz belőle azt fogod érezni, hogy kár volt elpazarolni erre az életed egy részét. Akár élhetnél is, csak ez egy olyan állapot, amiben nem engedi a szervezeted..

Keress szakembert.

2019. okt. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Pontosan ezekről beszélek ezekért felesleges küzdwmeniátéltem és rájöttem nem érimeg mert több a szenvedés velük ez az igazság. Most csak kimondom amit gondolok de mindíg amikor kimondtam mindenki azt mondja h velem van a baj én azt mondom h a világgal h létezik.
2019. okt. 22. 13:25
 14/18 A kérdező kommentje:
De mindegy :)
2019. okt. 22. 13:25
 15/18 anonim ***** válasza:
Igen, a világon sok szar dolog van és legtöbbünknek kijut belőle bőven. De azért vannak jó dolgok is, igen, az is elmulil, de azért probálhatnád azt az oldalát is észrevenni.
2019. okt. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Egy egy zéró kimenetelű játék sőt nem kapok annyi jót miatt megérné poróbáltam mindent kerestem már keveset sokat csa tökre tett a stresszt az emberekhez nincs türelmem a tárgyam elromlanak s megint dolgozatok ugyn azért ez unalmas bárbova megyek érintkezni emberekkel az megint csak stressz voltam már jó ember rossz ember de egyike adja már semmise kell elég ölt csak örök nyugalmat szeretnék semmi mást.
2019. okt. 23. 19:03
 17/18 anonim ***** válasza:
Igazad van.
2020. jan. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Akarsz kirándulni?
2020. ápr. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!