Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tb alapú pszichiáter mennyi...

Tb alapú pszichiáter mennyi idő alatt szokott diagnózist felállítani?

Figyelt kérdés
Most megyek majd először, ugye nem csak annyi lesz, hogy felír valamit és mehetek utamra?
2019. okt. 21. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mi a probléma. Az is lehet, hogy be kell feküdnöd a pszichiátriára, amíg jobban nem leszel. De ezt majd az orvos dönti el.
2019. okt. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Állandó szorongás meg pánikolas, szélsőséges hangulatingadozás akár naponta többször. Néha napokig vagy akár egy hétig fel sem kelek, dolgozni és egyetemre se megyek be, napi 12-15 órát alszok. Máskor meg le se lehet lőni, pörgök egész nap es aludni sem tudok. Nem hiszem, hogy ezzel befektetnének, de eléggé megnehezíti a saját és a körülöttem élők életét is ez a pár dolog.
2019. okt. 21. 23:18
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezekre a tünetekre nagyjából két perc után fogja rávágni, hogy bipoláris vagy.
2019. okt. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bármit is mondana pár perc után, nekem ennyiből nem lenne valami meggyőző.
2019. okt. 21. 23:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez tényleg kb. 2perc lesz, tippem szerint.

Azért majd írd meg mi volt.

2019. okt. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kb 20-60 perc alatt. Orvostól függ. Adnak először is valamilyen diagnózist, és ha sokáig jársz és úgy látja, hogy más bajod (is) van, akkor változtat rajta, ezek nem fix dolgok.
2019. okt. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem fénysebességgel megállapitotta a pánikzavart, sebtében felírt kétféle dilibogyót és kalap kabát, jöhettem is haza. Annyit is ért az egész.
2019. okt. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!