Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy viselitek el az igazságta...

Hogy viselitek el az igazságtalanságot ami titeket ért? Nem apró dolgokra gondolok hanem olyasmire ami utána hosszan kihat az életetekre. Nekem ez sehogy nem megy sajnos.

Figyelt kérdés
2019. okt. 23. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Miről van szó konkrétan?

Egyébként nagyon nehezen, de igyekszem fejlődni.

2019. okt. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedet nem igazán tudom értelmezni, mit értesz olyan igazságtalanság alatt, ami hosszan kihat valaki életére! Konkrét példákat írj, akkor lhet válaszolni, így nem.
2019. okt. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Elég nehezen. Éppen ezért kovácsolok olyan tervet a jövőmre nézve, ami által nagyjából el tudom ezt kerülni.
2019. okt. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki hazudik rólad pl.?


Hát engem már nem érdekel. Én tudom az igazat,bőven elég.

Nem vagyok igazsagosztó.

Mindenki azt hisz amit akar, az igazság mindig kiderül.

2019. okt. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A népmesekben kiderül az igazsag az életben ritkán.

Pl. Egeszségkárosodast szenvedsz egy elrontott műtét miatt.

Kirúgnak a munkahelyedről önhibádon kívül

Addig áskálódik ellened valaki amíg megvezet másokat akiket elveszitesz akik fontosak voltqk a számodra

Megtamadnak az utcán és megütnek elveszik a penzedet

Megerőszakolnak

Meghalnak azok akiket szerettél és ők is szerettek

Ilyenekre gondoltam

2019. okt. 23. 12:49
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen. Az élet ráadásul sajnos olyan, hogy mindenkinek kijut ezekből a keserű dolgokból is. Megteszek minden tőlem telhetőt, hogy kimásszak az aktuális gödörből, de van, amikor ez kevés. Ilyenkor próbálom tudatosítani magamban, hogy az elégedetlenség, bosszúvágy, és a hasonló negatív érzelmek csak a közérzetemet rombolják, de nem oldanak meg semmit. Még van hová fejlődni ilyen téren, mit ne mondjak.
2019. okt. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

4-es vagyok.

A 6 példádból, 4 megtörtént velem.


Nem véletlenül írtam.

Én megjartam a poklot,hidd el.

Mostmár nem teszem magam tönkre.


Dee, általában kiderül az igazság.


Én már csak élem az életem,nem kívánok rosszat senkinek sem. Megkapja magától.

Most a héten is kiderült,aki rólam ok nélkül rosszat mondott, egy nekem fontos dologban, olyan balesetet szenvedett ami épp azt a testrészét érte,amiben engem szidott. Szóval...


Aki el is hiszi, ahhoz az emberhez semmi közöm. De nem is rágodok már rajta.

2019. okt. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én azt tapasztalom, hogy nem derül ki az igazság és ez a bűnösök elnyerik méltó bűntetésüket is csak a mesékben van. De nem is ez zavar, nem vagyok egy bosszúálló típus. Nem tenne boldoggá ha pl. Baleset érné azt aki bántott. Nekem atzól nem lenne jobb. Megbocsátani is tudok de csak akkor ha bicsanatot kérnek tőlem. Ami elég ritkán történik meg. Így meg nagyon nehéz a veszeteségekkel együtt élni és elviselni az igazsagtalanságot. Nekem ami segítene ha kárpótolna az élet. De sajnos azt látom ez egy ilyan világ ahol a jók elnyerik a bűntetést a rosszak meg jutalmat kapnak. És semmi kedvem ilyen közegben létezni. :(
2019. okt. 23. 14:36
 9/10 anonim válasza:
nehéz elviselni főleg mert általában nem derül ki vagy nem is olyan dolog ami kiderülhetne és ami ellen lehetne bármit tenni. És apróbbnak tűnő dolgok is megkeseríthetik az ember életét például ha valakivel kivételeznek a szülei a másik gyereket meg fekete bárányként kezeik és mindig ő szívja meg mindig ő visz el minden balhét.. de ez a szitu előfordulhat iskolában meg bárhol is. nekem sajnos kijutott már ezekből és annál nincs rosszabb mint amikor az ember önhibáján kívül szenved tehetetlenül
2019. okt. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen. Pont ez az. :(
2019. okt. 25. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!