Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Sajnos gipsz fétisem van....

Sajnos gipsz fétisem van. Megoldom, hogy olyan legyen a bokám, hogy begipszeljék, de utána valószínűleg még aznap el is kéne távolítanom. Mit tanácsoltok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A városomba kvázi imádnak bokát gipszelni, minden egyes bokasérülésnek az lesz a vége, a legkisebb rándulásoknak, húzódásoknak is. Ezt biztosan tudom. Legközelebb megoldom, hogy olyan legyen és úgy nézzen ki a bokám, hogy begipszeljék. (Még sosem voltam gipszben és ezért akarom minden áron elérni és kipróbálni.) Általában olyan kék (vagy akármilyen színes) könnyített csak bokáig érőt szoktak feltenni, szinte osztogatják! Járni is lehet rajta. Lehet, hogy mivel könnyített, pénzbe kerül, de ez se zavar.

Azonban nagyon szégyellem ezt az egészet és mivel nem tudnám ezt megmagyarázni senkinek, haveroknak se, suliba se, otthon se, ezért egy (valahova elvonulok) nap után le is kellene szednem, hogy senki ne tudja meg. Az orvoshoz nyilván vissza kellene mennem, mit tudnak majd tenni így? (nyilván nem mennék vissza)

Úgy érzem, muszáj megtennem!

Kíváncsi vagyok, mit tanácsoltok, mit tennétek a helyembe. Már hosszú évek óta vonz ez a téma és gondolat és már nem tudok tovább várni!


2019. jún. 9. 00:10
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Pl akarj jelmezbalba vmiert gipszben lenni vagy ilyesmik.
2019. jún. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Kezeltesd magad gyorsan ez nem normálus
2019. jún. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Én eltöröm neked a bokicádat szívesen, akkor legalább begipszeltetni lesz okod. <3
2019. jún. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
73%

Hat mondd a haverjaidnak is, hogy meghuztad a labad, azért can rajta.

Ha as orvossal és az ápolóval El tudod hitetni, akkor a haverjaiddal is. :D

En ezt tennem.

2019. jún. 9. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4-es köszi, igen az menne, de mi legyen a szülőkkel, családdal? Nekik nem tudom, hogy mit vagy hogy tudnám beadni, hogy teljesen valósnak tűnjön. Viszont ha sikerülne, akkor maradhatna a gipsz is.
2019. jún. 10. 21:10
 6/9 anonim válasza:

Ezen annyit vohogtam xD


Szüleidnek momd meg, elestél, kiment a bokád

2019. jún. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amúgy aki aztmondja hogy beteges az mibe van ? Szerintem egyáltalán nem, nem árt ezzel az abberációjával senkinek sem... Nekem hipnózis és lábfétisem van, néha én is betegesnek gondolom, de én se ártok evvel senkinek, csak jólenne egy elfogadó barátnő, úgy gondolom ameddig valaki nem pedofil vagy nekrofil vagy stb, addig nem hivható betegnek.
2019. jún. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#6 Hogy mondjam el nekik? Mikor már hazajövök gipsszel?
2019. júl. 4. 23:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Vagy amíg vársz
2019. dec. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!