Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti mit gondoltok egy olyan...

Ti mit gondoltok egy olyan emberről, akin láttok falcolas nyomokat?

Figyelt kérdés
Én csináltam, és félek, hogy megbelyegeznek miatta, vagy egyből leneznenek. Azóta mondjuk már jobban vagyok viszonylag, újra nem csinálnám, de el tudom képzelni, hogy páran elhűlnének ha észre vennék, főleg azért is, mert kívülről senki nem gondolná ezt rólam. Nem ilyennek ismernek az emberek, és nem akarom, hogy ez lerombolja a rólam kialakitott kepuket. Bár lehet szembe kell néznem vele, hogy ez bekovetkezhet. Plusz attól is félek, hogy nem akarna velem ismerkedni így egy fiú sem, mert mondjuk megijeszti, hogy én voltam elég mély állapotban és ez annak a nyoma. 😞
2019. okt. 24. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Azt hogy érzelmileg labilis volt. Azaz borderline viselkedés. Valakinél elmúlik valakinél nem. 18 éves korban diagnosztizálják személyiségzavarként. Ez egy feszültség csökkentési stratégia a borderline személyeknél.
2019. okt. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyi van rajta, hol, és milyen mélyek.
2019. okt. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy személyiségzavara van, mint nekem. Én csak egyszer falcoltam, de aki nem tudja, hogy ez mi, azt biztos taszítja, vagy megijed tőle.
2019. okt. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Közel 100 darab vágás van a bal combomon. Nem azért csináltam, hogy meghaljak. Csak annyira ideges voltam és kétségbe esett, hogy a tárgyak szétverése már nem nyugtatott meg.

Az emberek nem tudják elképzelni amiért ezt tesszük. Nehezen értik meg.

21F

2019. okt. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem még soha nem utasítottak vissza a sebeim miatt, hiába mondom, hogy kissé zakkant vagyok. Orvosnál sem kérdezték soha, pedig most szültem, és a legtöbb vágás a combjaimon található. Látta vagy 10 ember, szó sem esett róla. Szóval nekem az a tapasztalatom, hogy többet jelent az, ahogy viseled magad, mint az, ahogy kinézel. Mindegy, hogy magasságról, testtömegről, arcformáról vagy sebhelyekről van szó. Ha látszik, hogy boldog vagy, akkor észre sem veszik a sebeket szinte, vagy nem tulajdonítansk neki nagy jelentőséget.
2019. okt. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


De látszik azokon a sebeken, hogy te csináltad? Mert lehet az is, hogy azt hitték valami baleset vagy hasonlók nem?

Az a baj, hogy nekem a csuklomon vannak meg a karomon. Le sem tagadhatom. Konkrétan úgy néz ki a csuklom, igaz halvány de látszik, hogy eret vágtam. Szerintem aki ezt meglatja az csak szornyulkodik hogy tejoeg ez ki akarta nyírni magát vagy mi...

2019. okt. 24. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!