Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szedett már valaki szociális...

Szedett már valaki szociális szorongásra gyógyszert?

Figyelt kérdés

Milyet?

Hatásos volt?

Elmulasztja teljesen a szorongást?



2019. okt. 25. 08:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne szedd, mert a dolgokon nem változtat, csak elfedi a bajt és csak gyógyszerfüggő leszel. Keresd meg egy jó szakival együtt a szorongás okát és gyógyulj meg!
2019. okt. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
#1-es bocsi de hülyeséget írsz. Nem minden gyógyszer okoz függőséget, és van olyan mentális betegség, amin csak a gyógyszeres kezelés segít. Kérdező mindenképpen konzultálj egy pszichiáterrel! Egyébként manapság vannak nagyon jó gyógyszerek, amiknek egyáltalán nincs mellékhatása, nem minden gyógyszer ártalmas.
2019. okt. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Igen olvastam oylat, hogy van mikor elkerülhetetlen a gyógyszer.

Nem vagyok egy súlyos eset, de elég kellemetlen dolog ez az életemben.

Azt nem tudom, ha felírnak egy ilyen gyógyszert egész életebe szedni kell, mert ha nem vissza jönnek a tünetek?

Vagy egy idő után le lehet tenni a gyógyszert?

Keresni fogok egy szakembertű mindenféleképpen!

2019. okt. 25. 09:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyébként én is szedek különböző gyógyszereket depresszióra meg szorongásra. Nagyon sokféle gyógyszer van és nem biztos hogy elsőre eltalálja a doki a neked megfelelőt. Nekem is volt pár próbálkozás, de amiket most szedek beváltak és sokkal jobban vagyok, mint azelőtt. Sok sikert és jobbulást!
2019. okt. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nekem csak szociális szorongásom van "csak szerencsére"

Egyetemre járok nagy a nyomás.

Azert akarok kezdeni valamit, hogy ne menjen át depresszióba vagy komoly fóbiába

2019. okt. 25. 09:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen tüneteid vannak.

Van,akinél csak enyhe tünetek vannak,mint pl izzadás,heves szívverés,amiket nem te irányítasz,hanem tőled függetlenül működnek,ezekre biztosan jó a gyógyszer.


Nálam olyan dolgot akadályoz a szorongás,amit a testem helyettem nem old meg,hanem nekem kellene és nem tudom.

Na,ilyen esetekben nem segítenek a gyógyszerek,ugyanis a tudatodon múlik a dolog,és olyan gyógyszert még nem találtak fel,ami a tudatodat irányítani tudja.

2019. okt. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Izzadás, szívverés... fárasztó szorongó érzés ezek vannak igen. Sokszor ettől rossz a kedvem. Gondolataimat már jól tudom szabályozni csak ezek a testi tünetek azok, amikkel nem tudok mit kezdeni.

Szóval akkor erre hatásos lehet a gyógyszer?

2019. okt. 27. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!