Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem merek elaludni, félek a...

Nem merek elaludni, félek a sötétben mióta meghalt a barátnőm mit csináljak? Miért van ez?

Figyelt kérdés

Mikor már sötétedik nem merek kimenni az utcára. Ma is jó lett volna elmennem boltba de már sötétedett és inkább nem mentem.

Meg világosba is nehéz elaludni félek valami rosszat álmodok mert ilyen már volt. Azt álmodtam hogy a szüleim is és mindenki meghalt sorba akit szeretek,felebredtem rá 3 óra felé és utána már nem aludtam el. Ovis korom óta ismertem nagyon szerettük egymást sokszor aludt nalam.

18/l


2019. okt. 28. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte részvétem!! Szerintem egy szakembert fel kellene keresned. Ez sajnos nehéz helyzet
2019. okt. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%
Menj el családállitasra.
2019. okt. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy egy segítőhöz... az fog segíteni.
2019. okt. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Muszáj szakemberhez fordulnod.

Ha 18 vagy már, azt egyedül is megteheted, de jobb, ha beavatod a szüleid, vagy szűkebb környezeted.


Kitartást.

2019. okt. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
:(
2020. jún. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!