Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alkohol problémáim vannak....

Alkohol problémáim vannak. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én egy 17 fiú vagyok, és az utóbbi időben van egy olyan problémám, hogy nagyon nehezen tudok lerészegedni. Ha iszunk a haverokkal sört vagy bort, nem nagyon van rám hatással. Egyedül tömény szesz hirtelen elfogyasztásával tudok célt érni, de attól meg rosszul leszek, és sajnos volt már, hogy hánytam emiatta. Mit tanácsoltok, hogy olyan legyen mint régen? Mit rontok el? Nem öntudatlanra akarom inni magam, csak hiányzik az a kellemes "kultúr" részegség.

2019. okt. 29. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Végeztess el magadon félévente egy IQ tesztet. Tapasztalni fogod, hogy szép folyamatosan megy lefelé a pontszámod és végül elérsz egy mongoloid idiótákra jellemző értéket.
2019. okt. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne igyál.
2019. okt. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A hányás miatt kérnék a családorvostól teljes vérkép, vizelet + pajzsmirigy vizsgálatot. Lehet valaminek a tünete. Pajzsmirigy probléma esetén az alkohol kifejezetten méreg, rosszindulatú hatása is lehet.
2019. okt. 30. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De miéééért? 17 F?? XD Mi a fas*om van itt. Alkoholistának vallják magukat olyan emberek, akik egy percet nem éltek még. Nem dolgoztak, sosem találták magukat olyan helyzettel szemben, ahol igazán kemény döntéseket kell hozni. Hol a fas*ban vagyunk már??? XD Aludj egy-két órát, aztán gyere vissza...
2019. nov. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!