Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az LSD-töl milyen mentális...

Az LSD-töl milyen mentális betegségek képzödhetnek?

Figyelt kérdés

Olvasgattam pl: ha rossz kedved van akkor pár tabletta után depressziós lehetsz meg ilyenek.

Ne érsetek félre nem akarom ki próbálni isten örizz csak érdekelnek a drogok mint téma. Ez a drog tényleg nem okoz függöséget? Szervi kárt nem okoz csak mentálisat?


2019. okt. 30. 18:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és ha már valaki próbálta le írná milyen érzés volt?
2019. okt. 30. 18:12
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden drog okozhat pszichés megbetegedéseket, mivel az agyra hatnak.
2019. okt. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom csak nekem ez a drog nagyon fel keltette az érdeklödésemet mert olvastam hogy nem okoz függöséget meg hogy testedben kárt nem csinál. És leginkább az érdekelne mivel halucinogén hogy ha jó kedvbe veszed be akkor hova "repít" miket látsz mert igazából semmit nem találok róla nem írnak tapasztalatokat ki próbálni meg nem fogom.
2019. okt. 30. 18:19
 4/5 hírnök ***** válasza:
Volt aki 1x próbálta ki életében, és rajta maradt a szeren. Azóta köszön a paradicsomoknak, ha lát valahol, mintha a haverjai lenének.
2019. okt. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lappangó pszichés problémát fölerősítheti. Aki hajlamos a skizofréniára, annál kiválthatja.
2019. okt. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!