Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A cypralex okozhat szédülést...

A cypralex okozhat szédülést meg olyan tüneteket hogy azt érzed mintha az egyensulyérzéked nem lenne az igazi?

Figyelt kérdés
2019. nov. 1. 10:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Papírját miért nem olvasod el?
2019. nov. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Elég nehéz megkülönböztetni, hogy a betegség, vagy a gyógyszer okozza e a szédülést. Amikor én szedtem, minden bajom volt...de a lehetőségekhez képest hatásos jó gyógyszer volt.
2019. nov. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mármint alapból volt minden bajod vagy a gyógyszertől?
2019. nov. 1. 11:10
 4/12 anonim ***** válasza:
2019. nov. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen, okozhat.
2019. nov. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az idegsejtek mukodesnek indulnak ezert sokminden elkezd mashogy dolgozni a szervezetedben, az anyagcsered megvaltozik a gyomrod, vered sokminden, azt erzed.
2019. nov. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az tipikus hogy kicsit kodosen latsz vagy mi meg egesz testet atjaro almossag ami par bap utan elmulik fokozatosan, utana egyaltalan nem is foglalkozol ilyen dolgokkal.
2019. nov. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen okozhat ilyen tüneteket. Nálam látászavart is, fekete hópelyheket láttam, és kellett pár nap, mire elmúlt. Durva gyógyszer, de az egyetlen, ami segített, hogy emberek közé mehessek. Alapból is ez volt a betegségem, szédültem, ha kimentem a házból, mintha minden rám akart volna dőlni. Ijesztő. Légy türelemmel.
2019. nov. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Igen, okozhat, mint minden más antidepresszáns és kedély javító gyógyszer. Kell kb 1-2 hét, amíg a hatóanyag eléri a vérben a megfelelő koncentrációt. Ezek a panaszok el fognak múlni. Orvosi engedély nélkül, egyik napról a másikra tilos abbahagyni a gyógyszer szedését. Ha már nem szükséges szedni, akkor csak fokozatosan, az adagot csökkentve lehet abbahagyni, mert különben elvonási tüneteket fog okozni.
2019. nov. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
2 hónapja szedem de még mindig rossz kedvem van.Szart se ér ez a cypralex.
2019. nov. 1. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!