Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyógyszer nyugtató hatását...

Gyógyszer nyugtató hatását befolyásolhatja a gyógynövényes termékek?

Figyelt kérdés
Pár hónapja szedek Frontint a betegségemre napi 3x1. Azt írja betegtájékoztató, oda kell figyelni némelyik ételre meg italra. Én azt tapasztalom, oda kell figyelni némelyik külsőre használt termékekre is. pl: gyógynövény tartalmú termékek. Mert ezt tapasztaltam: Drága gyógynövényes fogkrémet használtam 3-szor, utána pár órára rosszul lettem. De olcsó gagyi gyógynövényes fogkrémtől nem lettem rosszul. Most meg drága gyógynövényes hajsampontól 2-szer használtam, utána rosszul lettem. Azelőtti olcsó gagyi gyógynövényes hajsampontól nem lettem rosszul. Mitől lehet? Ezek befolyásolják a frontin hatását, ezért lettem rosszul? Vagy semmi közük nincsen, én vagyok érzékeny gyógynövényes termék egyik összetételére?

2019. aug. 20. 13:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Gyógyszer nyugtató pontosan Frontinra gondoltam.
2019. aug. 20. 13:08
 2/4 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy "gyógynövényes" valami, ugyanis sok ezer gyógynövény van, más-más hatásokkal.

Az elöfordulhat, hogy egy-két gyógynövényre érzékeny vagy, de az nem, hogy mindegyikre.

Ez annál is inkább igaz, mert a gyógynövényesk jó részét fogyasztják füszerként a mindennapokban, és akkor minden zöldfüszeres ételnek is ugyanilyen hatással kellene lenni rád.

Azt nézd meg, hogy a fogkrémben, meg kozmetikai szerekben pontosan milyen gyógynövény van, és ha egy vagy kettö mindben elöfordul, akkor azt próáld elkerülni

2019. aug. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg még annyit: az olcsó meg drága fogkrém meg sampont közt nem a gyógynövényekben van különbség, hanem az egyéb összetevökben, mint illatanyagok, festékek meg egyéb adalékok.
2019. aug. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Szóval semmi közük nincsen, akkor én vagyok érzékeny. Adok zöld kezet a válaszotokra.
2019. aug. 20. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!