Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mas is nehezen fogyott le...

Mas is nehezen fogyott le antipszihotikum mellett?

Figyelt kérdés

87-rol 56kg-ra fogytam 6 eve es tartottam is, egeszen addig, amig nagyon eros gyogyszeres kezelest nem kaptam. Sajnos most 70kg vagyok a 168 centimhez. Celom 55kg-ra fogyni, de ugy erzem most minden egyes kiloert 10szeresen kuzdeni kell. Szornyu, hogy ekkora etvagyat csinalnak ezek a gyogyszerek. Hala az egnek az etvagyam mar csokkent, de ezt ledolgozni nem lesz kis feladat.


Sorstarsak irjatok! Ki mennyit hizott es hol tart a leadasaban? Hogy sikerult?


2019. nov. 5. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Miket szedsz?
2019. nov. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De írd le, hogy miből mennyit szedsz.
2019. nov. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most mar "csak" Reagilat 4.5mg. Viszont a kg-ok megmaradtak, szoval ez nem segit.
2019. nov. 5. 17:03
 4/6 A kérdező kommentje:
Most fogjuk 3mg-ra csokkenteni bizom benne,hogy az is segit. Aztan 1.5mg es igy fogom elhagyni, de meg 1.5 evig szedni kell, en meg mar elotte leakarok fogyni.
2019. nov. 5. 17:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem híztam semennyit. És nem hiszem le, hogy nem lehet észrevenni abból a 14 kilóból már az első 3-t is és akkor behúzni a féket.
2019. nov. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mertem naponta magam lattam. De akkor meg erosen sokkos allapotban voltam. Elotte en is azt hittem,amit te. Gyakorlatban,ha az ember alig erzekel valamit a kulvilagbol,igy nehez. Plusz 3 hetet korhazban voltam, ott eleve merni se tudtam magam. 2 honap alatt jott fel mindez.
2019. nov. 6. 06:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!