Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek milyen betegség...

Szerintetek milyen betegség tünete lehet ez?

Figyelt kérdés

egy időszakban nagyon változékony a hangulatom egy napon belül is. Kiakadok az egyik percben, agresszív vagyok, utána sírni tudnék indokolatlanul és depizek.

Ilyenkor a páromhoz nagyon ragaszkodom, bújós vagyok imádom.

Máskor meg teljesen üres vagyok napokig. Semmi sem érdekel, mindent kb le*arok, mindenkit lenézek, belekötök mindenbe. Ilyenkor mindenki mindent rosszul csinál, fárasztanak és untatnak az emberek, leginkább egyedül lennék és ennék, innék, cigiznék. Flegmázok, csak a hibáit látom a másiknak. A párom iránt és mindenki iránt mintha eltűnnének az érzéseim


2019. nov. 6. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
2 tippem van. Bipoláris affektív zavar, borderline személyiségzavar
2019. nov. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Depresszió!
2019. nov. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Borderline leginkább.
2019. nov. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt en is irhattam volna.. sajnos ugyanebben a cipoben vagyok..csak korulottem meg gyerekek is vannak :(
2019. nov. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!