Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vágyom arra néha hogy...

Miért vágyom arra néha hogy ha egyszer lefekszek aludni akkor soha többé ne ébredjek fel?

Figyelt kérdés
Az eddigi életem csak egy küszködés munkahelyről munkahelyre járok sehol nincs hosszútávú biztos jövőm. Párkapcsolatba élek az legalább működik de hát sokra megyek vele ha anyagilag nem leszek előrébb. Néha már azon vagyok hogy megmondanám páromnak hagyjon el engemet a saját érdekébe én meg még tengődök a mihaszna életemmel amíg még idegileg bírom. Nem tudom megfogalmazni de meguntam az életem nekem ez nem hiányzik hiába vagyok még csak 30 éves. Nincsenek barátaim se hobbim. Eddigi életemben mindig tisztességes voltam másokkal szemben de látom én valahogy mindig a dolgok sz#r oldalát kapom.
2019. nov. 7. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem depressziós vagy. Mármint elismerem, hogy tényleg probléma, hogy úgy érzed nincs biztos jövőd, de az nem hangzik jól, hogy unod a saját életedet, és az sem, hogy a párodat is el akarod engedni, mert nem tartod magad elég jónak hozzá. Szerintem keress fel egy pszichológust, mert tudna segíteni, és akkor lehet, hogy olyan megoldások is eszedbe jutnának a munkalehetőségeiddel, meg az életeddel kapcsolatban, amik most nem. Valahogyan ki kéne jönnöd a gödörből, amiben vagy, mert addig csak a gödröt látod, és nem csoda, hogy nem látsz messzebbre, nem látod a jövőt. A párod nem véletlenül van veled. Már csak miatta is érdemes lenne megpróbálni segítséget kérni. Kérdezd meg a véleményét a dologról.
2019. nov. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Erre neked kell rájönnöd, helyetted senki sem tudja.

Keress hobbit magadnak.

2019. nov. 8. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!