Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichodráma vagy pszichológus?

Pszichodráma vagy pszichológus?

Figyelt kérdés
Most elkezdtem pszichodrámára járni,eddig kétszer voltam de nem értem még mindig az egészet,nem tudom,hogyan tud nekem segíteni ez a foglalkozás.Ugye itt szituációkat és más dolgokat lehet eljátszani,de a pszichológusnál meg minden dolgot elmondani ami bánt itt meg ugye ezt nem lehet csak eljátszani valamit,de ha sok minden bánt azt lehetetlen mindent így eljátszani.Jó annyiból jó érzés,hogy jó emberek közt lenni,pláne,hogy megértik a másikat mert nekik is gondjaik vannak,de félek csak kidobom a pénzt mert nem értem és nem érzem amit feltételezek,hogy a többiek éreznek.Jövő héten lesz a harmadik alkalom mikor is vagy elköteleződök a csoporttal vagy befejezem az egészet,ha elköteleződöm akkor jövő októberig tart a csoport foglalkozás.

2019. nov. 8. 01:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézz utána a pszichológia alap kísérleteinek

Milgram-kísérlet

Stanfordi börtönkísérlet

A járókelők közönyössége (Járókelő-effektus)


Hogy ne csak szociálpszichológia legyen

Anna O. esete


A közös, hogy egyikből sem igaz egy szó sem, mégis sokszor reprodukálták

2019. nov. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most ezt nem értem,ezzel mire célzol utána nézek majd de most valami nem működésére célzol?
2019. nov. 9. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!