Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet mentálisan a leírt...

Lehet mentálisan a leírt tüneteggyüttes? Idén harmadik alkalommal fordult elő: Fejfájás, hőemelkedés, hányinger, hidegrázás, hasmenés, szédelgés. Mindig akkor mikor már úgy éreztem nem bírom tovább a helyzetet amiben vagyok.

Figyelt kérdés
1 hónapja olyan súlyos tüneteket produkáltam, hogy kórházba is beutaltak. Ahol nem derült ki semmi. Mire lelkileg össze szedtem magam meggyógyultam. De nem telt el egy hónap és megint ugyan ez van. Mert megint kiborított egy szituáció amiből a betegség az egyetlen kiút sajnos. Nem direkt csinálom az egészet, szeretnék egészséges lenni és erős és megoldani a problémáimat. De îgy legyengülve lehetetlen. Persze attól is félek nincs e valami komolyabb bajom ami ezt okozza. Légyszi írjon aki átélt hasonlót vagy van valami használható tapasztalata a dologról.
2019. nov. 8. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nincs mögötte orhganikus ok, akkor el kéne menni pszichiáterhez. És nem pszichológushoz, hanem csak pszichiáterhez!


Lehet kiégés, kimerültség, de mélyebb és komolyabb probléma is. Ne játssz az életeddel!

2019. nov. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pszichiáter felír egy rakás drogot aminek ilyan mellekhatásai vannak hogy mehetek a tepsibe. Próbáltam már a bigyóit majdnem mefhaltam tőlük. Köszi a "hasznos" tanacsot de nem ez volt a kérdés.
2019. nov. 8. 09:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos a stressz miatt kialakulhat sokféle betegség, ilyenkor legyengül az immunrendszer és vírusos betegségeket is könnyebben elkaphatsz.

Miért a betegség az egyetlen kiút a problémáidból? Nem tudsz változtatni valamilyen helyzeten? Gondolom ilyen esetben a problémáidat kellene valahogy megoldani.

2019. nov. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Munkahelyi problémák. Szabadságra sem engednek hiába van még 25 napom. Az egyetlen legoldás ha felmondok, de ahhoz előbb találnom kell másik állást mert a semmire nem mondhatok fel sajnos. Betegen meg nem tudok állást keresni mert az is egy stressz, főleg hogy 15 éve dolgozom a jelenlegi helyen, szóval fájó döntés. Az új helyen helyt kell állni nem kezdhetek betegséggel. Elég ördögi kör. Nagyon szomorú vagyok.
2019. nov. 8. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!