Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A 13-14 éves korban elszenvede...

A 13-14 éves korban elszenvedett iskolai zaklatásra megoldás lehet a lakóhelyváltás?

Figyelt kérdés

Sajnos ez az élmény olyan mély lelki sebet hagyott bennem, hogy képtelen vagyok normális életet élni (42 éves vagyok). Nem szívesen mozdulok ki itthonról, mert akkor tuti, hogy valamelyik jómadárral szembern találom magam, aki kiidegelt 8. osztályban. Az embernek szüksége van arra, hogy mozogjon, ki tudjon kapcsolódni, el tudjon menni sétálni stb. (Szerintem már az egészségem is megsínylette ezt.)



A megfelelő társat sem sikerült még megtalálnom többé-kevésbé a fenti oknak köszönhetően.


Ha valaki értelmes, normális, segítő célú választ tud adni, annak megköszönöm. A csesztetésekre köszönöm, de nincs szükségem. Kaptam már belőle eleget!



#csúfolódás #iskolai zaklatás #lakóhelyváltás #mobbing miatti elköltözés #helyes megoldás iskolai zaklatásra
2019. nov. 10. 10:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Talán segít, de megoldani tuti nem fogja.


De ha van rá lehetőséged, akkor eltöltetsz egy hetet valahol máshol, kipróbálni hogy milyen lehet.


De megoldást pszichológus segítségével érhetsz el.

2019. nov. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha teheted költözz el,én se szívesen megyek abba a faluba ahol régen laktunk és egy csomó rossz emlékem van róla.
2019. nov. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!