Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ilyeneket tehet egy pszichologus?

Ilyeneket tehet egy pszichologus?

Figyelt kérdés

Nem magan doki, hanem tb alapu. Ez fontos.


Idezem: "csak akkor johetsz ide, ha gyogyszert szedsz".

"Ezt mindenkinek kell nalunk toltogetni, csak emelett fogadlak (elmentem egy szakitassal valo problema miatt o pedig egy teljesen masra valo gondokatnaplot kezdett el velem toltogetni es megbeszelni ami az eddigi beszelgeteseink 70%at elvettek, magyarul ennyi ido a kukaba ment es honapok ota nem haladunk)"

Akkor tobbszor elofordult olyan, h ha mondtam neki egy problemat akkof azt mondta ra, h ezzel o mit kezdjen? Illetve mas pszichologus batorito volt velem mikor kifejeztem a velemenyem annak ellenere, h felek a megtorlastol emiatt, de o nem. Hanem epp ellenkezoleg. Ha valamit nem tettem meg akkor rosszul reagalt. Pl nem toltottem a gondolatnaplot. Pedig ha 1x nem csinaltam akkor meg lehetett volna elnezo, nem lehurrogo. A masik: hiaba mondtam, h a gondolatnaplot nem akarom csinalni o eroltette. Nem erzem jol magam nala es mar nincs is kedvem menni hozza. Fel eve jarok de a szakitas feldolgozasaban eddig csak 1 dolgot mondott ami ugy ahogy jo volt. Mit tegyek?


2019. nov. 10. 23:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem normális


Menj máshoz


Meg mi az, hogy oda csak az mehet, aki gyógyszert szed???

2019. nov. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ő biztos, hogy pszichológus? Tehetnél panaszt is. Van valami kamarájuk és elmondhatod, hogy nem foglalkozik veled. Nincs kedve foglalkozni veled, erre utalhat az egész. Én e helyedben ezek után már csak azért is járnék hozzá. El is mondhatod neki, hogy több segítséget szeretnél és változtasson.
2019. nov. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Menj maganhoz! 3nal is voltam, sose adtak gyogyszert. Inkabb lebeszeltek rola.

Ha nincs penzed maganra privatban par tippet tudok adni amit nekem mondtak, szakitas feldolgozasban is.

2019. nov. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszi. Sajnos a szakitas ota ahol bantalmaztak (!) mindig ugy erzem, h csak en csinalok rosszul valamit. Ezt is hiaba mondtam neki, nem segitett. Koszi, kellett a megerosites. A masik amit kihagytam es talan ez a legrosszabb. Elmondtam neki, h az un munkahely amit talaltam eleg rossz kozeg es sokat bantanak, de o akkor is csak azt erositgette, h csak en regalaom tul. Koszi a valaszt. Beszelek ezekrol neki mindenkepp. Mar ha meg megyek oda.
2019. nov. 11. 00:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak érdeklődök, hogy gondolatnapló, hányféle lehet és miért nem beleszőhető a szakítás érzelmei? Lehet kell valami tanulmanyhoz vagy kutatáshoz, lehet neked kell segíteni neki? Az fontos, hogy szívesen menjél, de azt tudnod kell az nem jó, ha ez olyan, mint egy baráti beszélgetés. Mi itt nem tudjuk eldönteni, kinek van szüksége gyógyszerre is pszichoterápia mellé. Nekem például kell, szerencsére nem szedál le, viszont gyorsan haladunk. Persze én privátban vagyok.
2019. nov. 11. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hagyd ott. Egy pszichológus pont hogy nem szokta azt mondani, hogy muszáj gyógyszert szedned.
2019. nov. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hagyd ott!! Pszichológus nem mond ilyeneket és nem erőltet semmit. Az enyém maximum elmondja, miért gondolja azt, hogy jó lenne, de ha nem akarom, akkor nem kell. Ha pedig feladott valami házit és nem csináltam meg, akkor megkérdezi, hogy miért, de sosem reagál rosszul vagy hurrog le.


Ha valakinél kellemetlenül érzed magad, menj tovább. Nem mindenkivel illesz össze, nem mindenki végzi jól a munkáját, úgyhogy ne aggódj azon, hogy ez a te hibád, mert nem az. :) Ennek az alapja pont az, hogy komfortosan érezd magad vele, bízz benne és képes legyél együttműködni. Másképp nehéz változást elérni.

2019. nov. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi utolso. Sokat segitett a kommented:))
2019. nov. 12. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!