Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért élvezem ezeket az álmokat?

Miért élvezem ezeket az álmokat?

Figyelt kérdés

Sokszor álmodom azt, hogy üldöznek, elfognak, fogva tartanak, megölnek, nem feltétlenül egy álmon belül. Emberek, vámpírok, szörnyek, arc nélküli ellenség. Ezeket az álmokat kifejezetten szeretem, szerintem nagyon izgalmasak. Ez baj?


(Ezeket nem rémálomként élem meg. Szánomra inkább az a rémálom, amikor álmomban meghal egy számomra közel álló személy, az öcsém megöli a kutyámat vagy hogy megerőszakolnak. Na ezek tényleg rémálmok. De az, hogy pl. elfognak és hason szúrnak egy késsel, nem az, pedig valamennyi fájdalmat álmomban is érzek. A hason szúrás pl. olyan, mintha gyomron ütnének, ha magasról leesek, az olyan, mintha csak elesnék, stb.)


A kérdést direkt nem az ezotériába írtam ki, nem arra vagyok kíváncsi, hogy mit jelentenek ezek az álmok, inkább arra, hogy normális-e, és hogy más is élvezi-e ezeket az álmokat. (NEM a fájdalmat élvezem, hanem az izgalmat, az adrenalint.)



2019. nov. 20. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Persze normális ha az életedben viszonylag kevés az adrenalin a tudatalattid néha felboostolja ezt. Legalábbis szerény véleményem szerint:D aztán lehet hogy én vagyok a hülye.:)
2019. nov. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát az biztos, hogy nappal nem sok adrenalin jut. Most le akartam írni, hogy mi a legizgalmasabb dolog, ami idén történt, de aztán rájöttem, hogy semmi. Ilyenek jutottak csak eszembe, hogy egy élő poloskát találtam a nadrágomban meg hogy eltört otthon a WC-ülőke rögzítője. 😅
2019. nov. 21. 03:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!