Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi alapján mondható az, hogy...

Mi alapján mondható az, hogy valaki szorongásos beteg?

Figyelt kérdés

Az orvosom szerint rajtam lehet látni, de az szerintem a gyengeség miatt van, ugyanis túl vagyok egy agy műtéten. Elsődleges tünetem a folyamatos szédülés. Ahogy felkelek reggel már kezdődik, az ágyamba tán csak nem szorongok szerintem.


Vannak dolgok, amiktől félek például a magasság, de én olyan fajta vagyok, aki szereti legyőzni a félelmeit úgyhogy csak azért is leszoktam nézni magasból.


Vagy például legutóbb sétáltam ismerősömmel, megijedt a kutyától, valóban ijesztő volt, de én tudtam, nem szabad félni, mert akkor tuti megtámad és bátran mentem tovább.


A tömeget nem szeretem amúgy, de attól függetlenül utaztam Pesten, metrón és semmi pánik nem tört rám.


Igaz az emberekkel nem mindig jövök ki jól, de aki normális és normálisan áll hozzám azokkal szívesen elbeszélgetek, odamegyek, társalgok, de általánosságba különc vagyok, de nem azért mert félek, hanem mert ilyen vagyok alapból.


Egy valódi szorongásos beteg szerintem pánikot kapna vagy kerülné az olyan szituációkat amiket felsoroltam nem?


Vagy mi alapján döntik ezt el szerintetek?


2019. nov. 20. 18:58
 1/1 anonim ***** válasza:

"Mi alapján mondható az, hogy valaki szorongásos beteg?"


A pszichiáter szakorvos ezt 11 évig tanulja, ne várd, hogy valaki ezt két moondatban összefoglalja.

2019. nov. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!