Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Éveken át at rossz alvó...

Éveken át at rossz alvó voltam, most egyik napról a másikra jó alvó lettem. Miert?

Figyelt kérdés

Evekig rossz alvo voltam, egy ideig altatot is szedtem, par doboz után viszont abbahagytam, mert tudtam hogy nem jo függőséggel elni. Irto nehez volt es szenvedtem is.


Kb egy honapja ugy alszok minden este mint akit fejbevagtak, pontosan azota, hogy iszonyatosan bevertem a fejem (nem voltam dokinál). Attol az estétől kezdve ugy alszom mint a bunda, 1-2x felkelek mosdo miatt, de hamar vissza alszom.

Nem sportolok, nem végzek nehezebb munkát.


Sot voltak napjaim, hogy kb éjféltől reggel 6-8ig csak forgolodtam.


Mostanaban alszok mint a tej, sot mar 8 fele lefekszem aludni (evek ota nem feküdtem ilysn korán), de van hogy mar 6 fele szenvedek, hogy aludni akarok.


Mi van velem?



2019. nov. 21. 20:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Amikor forgolodtam 6-8ig,az meg a "baleset" elott volt.
2019. nov. 21. 21:01
 2/4 anonim válasza:

En is ugyan igy vagyok most,bar en nem vertem be a fejem,csak puhabbra csereltem az agyam :D

Tegnap pl 8tol fel11ig aludtam,kimentem.mosdoba,aztan vissza aludtam es reggel 7kor keltem,eszmeletlen jooo volt :D

Lehet,hogy mostanaban kevesebbet stresszelsz,vagy nem gondolkozol annyit.

2019. nov. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rossz hírem van, el fog múlni.
2019. nov. 23. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hmm be kéne verni a fejem 🤔
2022. aug. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!