Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek cikis, ha a...

Szerintetek cikis, ha a pszihiátriai betegsègem miatt nem tudok a tanult szakmámban dolgozni?

Figyelt kérdés
Vègeztem korábban èrettsègit követően egy egèszsègügyi szakiskolát(gyermekápoló szakon),de nem sajnos nem tudtam benne munkát vállalni,mert nem vettek föl sehova.Kènyelmetlen,mikor megkèrdezik,mièrt közmunkán dolgoztam,meg mièrt vagyok rehab munkahelyen.Egyèbkènt bipoláris szemèlyisègzavarom van.

#pszihiátriai betegség #ápoló szakma
2019. nov. 21. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindenkinek az orrára kötni.
2019. nov. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Se azt, hogy mit tanultál, se azt, hogy milyen betegséged van. Ahol fontos, ott úgyis rákérdeznek majd. De ahol nem fontos, ott magadtól ne hozd elő egyik témát sem. És persze kezeltesd a személyiségzavart.
2019. nov. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy is.

Rengeteg ember van, aki nem a szakmájában helyezkedik el, ez egyáltalán nem gáz. A betegségről meg nem tehetsz.

2019. nov. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%

A bipolaritás nem személyiségzavar.

Persze ez nem változtat azon, hogy emiatt ne érezd rosszul magad :).

2019. nov. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!