Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy kialakuljon nálam a PSSD ( SSRI szedést követő tartós szexuális zavar)?

Figyelt kérdés
2019. nov. 22. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Szervezet-egyén függő. Lehet nekem kialakulna,de lehet neked nem. Próbáld ki, ezt előre senki sem tudja meg mondani.
2019. nov. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Változó melyik SSRI szeded- mire vagy érzékeny.
2019. nov. 23. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem majdnem nullára csökkentette a libidóm, és sajnos gyógyszermentes időszakban se jött vissza. Ettől függetlenül egyéni.
2019. nov. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gergely8922 válasza:
100%

Az escitalopram teva teljesen lecsökkentette nekem

A brintellix sokkal jobb ezen a téren

2 éve szedek anti depiket

2019. nov. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 12évig szedtem ezeket.Tényleg teljesen egyéni.Az Escitil mellett pl egyáltalán nem volt gond.A többi ssri snri okozott ilyen gondot,a brintellix is.De amikor elhagytam mindig visszaállt nálam szerencsére,nem okozott maradandó károsodást,legalábbis a nemi életemben.Az agyamban már nem vagyok biztos
2019. dec. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!