Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Összejonnetek egy borderline...

Összejonnetek egy borderline beteggel?

Figyelt kérdés

Én az vagyok és nem merek párkapcsolatot kezdeni senkivel. Senki életét nem akarom tönkre tenni, viszont egyedül meg boldogtalan vagyok. Úgy érzem én is megermelem, hogy szeressen valaki, de úgy érzem, ez lehetetlen. Mit tennétek a helyemben? Tényleg egyedül kéne leelnem az életem?

Néha olvasgatok itt kommenteket, hogy "menekuljetek a borderline személytől", meg hogy "inkább a halál" stb.. És hát mit ne mondjak, nem túl szivmelengeto érzés ilyeneket olvasni, mikor tudom, hogy ennyi erővel hozzám is lehet így viszonyulni. 😞



2019. nov. 15. 20:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezt akartam kérdezni csak én skizofrén vagyok
2019. nov. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
42%
A borderline emberek nem teszik tönkre senki életét. Ne higyj el mindent a sok laikusnak akik azt se tudják mit jelent. A skizofrénia más. Mert az örökölhető. Ha pedig nem szedi a gyógyszereit akkor ön és közveszélyessé is válhat.
2019. nov. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
10ban örökölhető de ha nincs skizofrén rokonod akkor is lehet skizofrén a gyereked
2019. nov. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
10%-ban
2019. nov. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Tetszettünk már kölcsönösen egymásnak borderlineos lánnyal és nem a betegsége miatt nem jött össze a dolog. Szóval simán. Egy kicsit árnyaltabban: olyan beteggel én sem jönnék össze, aki ebbe teljesen bele van süppedve, nem jár terápiára, nem teszi meg a tőle telhető legtöbbet önmagáért és a közös ügyért. Fel a fejjel és kapd össze magad. :)
2019. nov. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
84%
Ha mellette hajlandó terápiára járni, akkor igen. Szívesen besegítenék, ha szeretném őt.
2019. nov. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Nem. Nem szeretem a folyton hisztiző, játszmázó nőket, akik azt sem tudják, hogy mit is akarnak valójában.
2019. nov. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy mi nem hisztizunk, hanem tényleg szenvedünk belül, meg akkor is, ha a környezet ezt hisztinek és játszmanak látja.

😐

2019. nov. 15. 23:10
 9/27 anonim ***** válasza:
Az lényegtelen. Szenvedést okoztok a környezeteteknek. Mondjuk jó pszichiáter sokat tud segíteni.
2019. nov. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
90%
Ha szedi a gyógyszereit
2019. nov. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!