Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Scippa mellékhatások lehetnek?

Scippa mellékhatások lehetnek?

Figyelt kérdés
Pár napja írtam már ide, gyógyszerrel kapcsolatban. Pszichiáter frontint és scippat írt fel nekem. Frontin reggel-este 0,5mg, scippa reggel. Egész ejjel olyan rosszul voltam, semmit nem tudtam aludni megint, mint ha a szívem folyamatosan bedobbant volna amikor lecsuktam a szememet. Szédülés, gyengeség, olyan rossz közérzet, hogy reggel könyörögtem vigyenek el az orvoshoz. De nem vittek mert mondták biztosan pánitól van. Nem, hogy lenyugodnék, hanem még sokkal rosszabbul vagyok. Légyszíves írjátok már tapasztalatokat miket éreztetek?
2019. nov. 24. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Elso 2 hetbe tuti h sza*ul leszel tole. En ettol is hanytam akarcsak a tobbi ssri tipusu gyogyszertol. Az elejen amugy csomo mellekhatas van, szorongas, izzadas, hasmenes, hanyinger, almatlansag stb stb.


Kitartas. Szedjed, aztan ha 2 het mulva se mulnak el a mellekhatasok, beszelj az orvosoddal

2019. nov. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fél szemmel kellett volna kezdeni, majd egy hét után emelni egész szemre (én 10 nap után emeltem). Elsőnek én is így jártam, hogy egész szemmel kezdtem és olyan frankón felerősítette a szorongásomat, hogy már pánikrohamaim lettek tőle. Akkor letettem, majd elolvastam a betegtájékoztatót és abban is az volt, hogy fél szemmel kell kezdeni. Utána elkezdtem szedni és fokozatosan jobb lett. Kellett neki mondjuk vagy 3-4 hónap, mire tényleg frankón lettem, de nekem nagyon erős szorongásom volt.
2019. nov. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 mosinnagant válasza:
Lehet persze, nálam 15mg- nál már a vizeletem is elakadt , harmadik hólyagkatéteren vagyok túl...
2019. dec. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem mertem újra elkezdeni szedni. Hiába nagyon nehéz így, de hát nagyon rosszul voltam. Járok pszihologushoz meg mennem kell kontrollra a pszihiatriara és jelzem írjanak mást, vagy pedig küzdök gyógyszer nélkül. Nagyon köszönöm a válaszotokat.

Utolsó válaszoló, akkor megszenvedsz miatta. Sajnálom és remélem minél hamarabb jobban leszel.

2020. jan. 1. 21:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Pedig valami gyógyszer muszáj lesz. Ha ettől a scippától ennyire rosszul vagy, akkor kérj más gyógyszert a dokitól. Én azóta szinte teljesen jól vagyok (kb. 5 hónapja szedem mostmár a Scippa egyik generikumát).
2020. jan. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Velaxint írtak a mai napon. Esetleg tapasztalat arról?
2020. jan. 6. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!