Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongás, szúrkálás az arcon...

Szorongás, szúrkálás az arcon a karon, a tenyéren milyen betegség tünete lehet?

Figyelt kérdés

Párom a szorongásos tüneteire reggel Scippát, este Frontirt szed.

A kérdésem az lenne, okozhatják-e a fenti gyógyszerek a tüneteket, erőteljes szúrkálások, izzadás halálfélelem.

Ha valaki felismeri a tüneteket, ismer orvost/diagnosztát, az is nagy segítség lenne!

Köszönöm!



2019. nov. 25. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezek a pánikbetegség tünetei, előfordulhat hogy a gyógyszerek okozzák. Nincs betegtájkoztató vagy valami? Azon le van írva milyen mellékhatások lehetnek.
2019. nov. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szurkálás az gyógyszer mellékhatás.
2019. nov. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kezdetben rosszabb de amint felismeri a szervezet mire kell használni az anyagot, rendben lesz.
2019. nov. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves Hozzászólók!

Köszönöm a válaszokat! Olvastuk a mellékhatést, kb 1 hónapja szedi. És kb mennyi ideig tart míg felismeri a szervezet?? Ami kimaradt: alvás kérdést (napi 2-3óra) nem oldotta meg, hol ennyi hol annyi. Továbbra is fennáll. Valami kiegészítő, akár természetes készítmény létezik?

2019. nov. 26. 06:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Amikor az első gyógyszeremet szedtem, az legalább 6-7 hét után lett okés. Addig volt minden, de kibírható. Az alvásommal nekem is sok gondom volt.

Dokit célszerű megkérdezni, hogy a dózis megfelelő-e, lehet csökkenteni vagy emelni kell, esetleg még várni. Minden attól függ, a szervezet hogy tolerál, illetve pozitív/negatív hatások milyen arányban vannak.

2019. nov. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kiegészítőként magnéziumot szedtem, az mindenre jó. Kitartást!
2019. nov. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!