Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet kigyógyulni a...

Hogy lehet kigyógyulni a hipochondriából?

Figyelt kérdés
A leggyakrabban allergiás reakciókat képzelek be magamnak, holott tudom, hogy nem lehet. Most épp egy gyógyszert vettem be, aminek ugyanaz a hatóanyaga, mint amit már szedtem, és tudom, hogy nem vagyok rá allergiás, mégis érzem a tüneteket. Megkeseríti az életemet az állandó szorongás,hogy lehet ezt leküzdeni?

2019. nov. 25. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Engedd meg, hogy elmeséljem röviden a történetemet, hátha segít. Hipochonder voltam, ha nem úgy vettem a levegőt, már rohantam az orvoshoz. Kaptam egy igazi infarktust, minden szövődmény fellépett, a műtét közben meg is haltam, de nagy nehezen felépültem, most jól vagyok. Rájöttem, hogy a betegségeket, halált nem lehet kivédeni, ha jön, akkor jön, ha pánikolok, ha nem. Ha nincs komoly bajom, akkor már nem vagyok hajlandó a témával foglalkozni, ugyanis nincs rá idő.
2019. nov. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Meg kell betegedni ténylegesen.
2019. nov. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!