Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontinra, altatókra (Benzos,...

Frontinra, altatókra (Benzos, Z-szerekre) rá lehet szokni, ha kéthetente váltjuk fel őket? Illetve a váltások közt tartunk pár nap szünetet?

Figyelt kérdés
Ha egyszer kialakul tolerancia mondjuk a Frontin/Xanaxra, az egész életen át tart, ha mondjuk 10 évig nem is szedjük?

2019. nov. 28. 06:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én 38
2019. nov. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nyugodtan megnézheted néha az én fejemet is, ne hidd, hogy csak te vagy ilyen állapotban. Egyébként akinek ilyen kirohanásai vannak annak szüksége van orvosra. Szedjed nyugodtan két naponta, aztán nézd meg magad pár hónap múlva. Sok sikert!
2019. nov. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Van is orvosom, csakhogy külföldön ragadtam, az itteni meg antidepresszánst írt fel, pedig csak háziorvos. Nem szedem, mert nem bízom benne. Mindenkinek lenne kirohanásai, ha hetekig nem alszik.
2019. nov. 30. 19:36
 14/14 anonim ***** válasza:
Tudsz már aludni ?
2020. febr. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!