Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szeretnék meghalni! Egy...

Szeretnék meghalni! Egy szörnyű betegségben szenvedek amely minden egyes nap kínoz már 3 éve! Van itt valaki aki ugyan így volt és sikerült meggyogyulnia?

Figyelt kérdés
Az én betegségem egy hugyholyagbetegség melyre manapság nincs semmilyen gyógymod 😞Minden napos vizelesi ingerrel es kibirhatatlan fajdalommal elem a napjaimat.Mindenfele gyogyszert ami erre van kiprobaltam de semmi nem segitett.
2019. nov. 30. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez a betegség pontosan? Talán csak nem a megfelelő orvos keze alatt vagy.
2019. nov. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rengeteg orvosnál jártam már,rengeteg gyogyszerem kezelésen vagyok túl. Nálam a hugyholyag kivétele lenne a megoldás de sajnos azt csak rákosoknál alkalmazzák. Egyébként trigonitisz a betegség neve. Azaz egy gyógyithatatlan holyag alap gyulladas non stop vizelesi ingerrel:( De nevezhetjük Holyagfájdalom szindromának is.Benne vagyok mindenfele ilyen facebookos csoportban is de mar mindent kiprobaltam semmi remenyem!:(
2019. nov. 30. 18:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló szedést próbáltad már? Egyébként antidepresszánst sem ártanacszedni, mert javít a fájdalmon.
2019. nov. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elismerem, nagyon kellemetlen(én is voltam benne), de ezért a halált kívánni? Ezt több minden okozhatja,a partnered is simán visszafertőzhet- tehát az sokszor kevés ha te szedsz gyógyszert. És de, van gyógymód, csak a legtöbb orvos szarik bele hogy normálisan ki legyél vizsgálva, és specifikusan kezeljenek.
2019. dec. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"csak a legtöbb orvos szarik bele hogy normálisan ki legyél vizsgálva, és specifikusan kezeljenek."


Erről a betegek is masszívan tehetnek. Orvosként az a véleményem, hogy még mindig sokkal jobb egészségügyet kaptok, mint amit megérdemelnétek.


Egyszer nem emlékszem olyanra, hogy a nem orvosok, nem EÜ-sök kiálltak volna az EÜ dolgozók mellett. Hányan voltatok velünk bármikor is normális hálapénzmentes EÜ-ért tüntetni? Az orvosok szidása persze megy, de amikor pont az orvosok, vagy a nővérek szeretnének a titeket legjobban érintő EÜ-n változtatni, akkor lapítotok, mint széklet a fűben, vagy egyenesen szidtok minket.

Úgy tűnik nektek tökéletesen megfelel ez a mostani korrupt, sz.r egészségesügy, hát akkor egyétek meg szépen. Csak magatokat szidhatjátok, ugyanis masszívan cserbenhagytatok minket.

2019. dec. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Aha, szóval egy orvos aszerint gyógyít, hogy mennyire ugráltak úgy a betegek ahogy neki jó? Akkor már kezdem érteni a dolgokat....
2019. dec. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem. Nem aszerint gyógyítunk. Hanem aszerint ahogy tudunk.Túlterhelten úgy, hogy egy orvos kettő munkáját látja el nehéz jó színvonalat hozni. De a magyar betegek úgy tűnik elégedettek a színvonallal, mert nem láttam még őket normális EÜ-ért tűntetni. Jó nektek a sz.r is.
2019. dec. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Óh, mégis kijelented, hogy ezt érdemlik az emberek...
2019. dec. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!