Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, hogy legyenek...

Mit tegyek, hogy legyenek céljaim?

Figyelt kérdés
Már egy ideje csak múlnak a napok és semmi sem nyújt örömöt számomra csak vagyok de semmi érdemlegeset nem csinálok. Már nincs semmi célom amiért igazán küzdenék. Megutáltam a szakot amire iratkoztam, bár eddig sem szerettem csupán a szüleim miatt mentem arra a szakra. Most már pedig késő, hogy olyant tanuljak ami érdekel. Mindezek mellet semmiben sem vagyok tehetséges egyedül a történelmet szeretem de azzal meg nem megyek sokra. Nem érzem, hogy lenne bármi értelme bárminek egyszerűen nincs életkedvem. Belegondolok a jövőmbe és az sem nyújt örömöt mert úgy érzem nincs értelme élni. Már egyre többször gondolok az öngyilkosságra de szerető családom van és eddig csak miattuk nem lettem öngyilkos. Félek egyszer annyira mélyponton leszek, hogy megteszem... igazán barátaim sincsenek mármint vannak de azok nem igazi barátok. Remélem ha találok valami élet célt akkor elmúlnak ezek a gondolatok és boldogabb leszek. Szóval tud valaki valami jó tanácsot?

2019. dec. 2. 01:11
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

Öngyilkosság, ne már. Szívj el egy kis füvet és meditálj el mi fontos neked az életedben. Nem butít, sőt, kb 20000 agysejttel többet nyújt mit 3 matekóra.


De rád van bízva. Az biztos hogy depis rossz alvás meg a kollegista csajokra nem vonzónak hatás, idővel megszűnik.


Ja és al életkedvet is visszahozza. Az hétszentség.

2019. dec. 2. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy elég sokat füvezek és néha túlzásba is viszem szinte minden pénzem arra megy el de nem igazán segít vagyis mikor bevagyok állva minden jó de ha elmúlik a hatás ugyanaz van mint előtte.
2019. dec. 2. 09:15
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

Lehet, hogy pont a fű a ludas! Biztos, hogy nem tesz jót, ha ennyire mélyponton vagy.

Fiatal vagy, néhány dolgot kezdj elölről (új társaság, barátok szerzése, drogok elhagyása), és keress fel egy pszichológust is, mert életmentő lehet.

2019. dec. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam rá, hogy a fű miatt de nem függök tőle nem abbol állnak a mindennapjaim, hogy bevagyok állva az csak egy eszköz, hogy jól érezzem magam. Nem szeretnék pszichológushoz járni mivel nem szeretném ha a családom megtudná...
2019. dec. 2. 11:20
 5/8 anonim ***** válasza:

Én személyesen is voltam úgy, hogy a fű segített a depressziómon, alvászavaromon és az idegesség ellen.


Viszont néha egy kis amfetamint ha szedsz, egy fél gramm kb havonta 1x2 alkalommal, aktív euforikus és vágyfokozó, önbizalmat ad.


Nem akarlak rábeszélni, de érdemes kipróbálni, mert azt sem könnyű se túlzásba vinni, se ártani magadnak vele.


Viszont fontos az is hogy megtaláld mi a célod a jelenlegi életedben. Ha szereted a metált, legyen mondjuk egy látogatás hellfestre vagy wackenra.


Ha szereted amit tanulsz, legyen akkor az hogy tanulsz és igyekszel jó lenni abban amit csinálsz.


Néha csak annyi kell hogy egy picit segítsen valami meghozni az energiát és elvenni a kételyeket és gátlásokat amivel annyi jó ember túlságosan is maga alatt tartja magát.


Hidd el, ha nem lennének serkentőszerek, egyetlen club meg diszkó se maradna meg.


27 éves vagyok és ha 9kor megyek bulizni, örülök ha 11kor nem alszom el. Mármint "natúr" szinten. És akkor még csak nem is buli hanem 2 kocsma 5 sör és egy meki.


Legutóbb is összejönni kedvesemmel az is volt 10000 ftnyi pia és kb 3-4 óra beszélgetés.


Ezt ugyan józanul, de ha soha nem szedek semmit vagy dokihoz járok, akkor soha nem lett volna önbizalmam hozzá.


Viszont volt előtte olyan periódusom ahol sokat szpideztem előtte, ugyanúgy mint a kendernél rájöttem hogy 10 g sem hat többet mint az 1, majd le is álltam vele.


Párhavonta talán 1 g még ami néha eljut hozzám.


De remélem megtalálod az utad és boldog leszel, ha a kende segít és csak simán motiválatlanná tesz, akkor a mormontea, efedrafű-kivonat, azaz speed lehet oolyan gyógyhatású készítmény ami pont annyira aktivizál, hogy elmenj egy clubba táncolni vagy egy kocsmába ismerkedni.


Lehet csak annyi kéne hogy ne 10kor menj aludni hanem fennmaradj hajnal 5ig hátha pont akkor jön arra életed szerelme :)

2019. dec. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ilyen jó tanácsot meg nem kaptam. Nem gondoltam volna, hogy a drogok segíthetnek. Speedet már próbáltam többször, nagyon jó volt. Bár elég nehezen tudok szerezni azert is szoktam inkabb füvezni. Bulikba nem igazán járok bár lehet azt kellene, hogy megismerjek új embereket és kizökkentsem magam a komfort zónámból akkor lehet találok valamilyen motivációt. Kösz a tanácsot megfogadom.
2019. dec. 2. 12:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok. Tuti a különböző drogok fogják megoldani a problémádat. Szerintem ne aprózd el kezdj el heroint használni annál boldogabb érzés azt mondják nincs. Véletlenül se a törtenelemmel foglalkozz ami érdekel és legyél mondjuk régész vagy történész.
2019. dec. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Amm, melyik egyetemre jársz?
2019. dec. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!