Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges feldolgozni a nemi...

Lehetséges feldolgozni a nemi erőszakot?

Figyelt kérdés
2019. dec. 2. 19:05
1 2
 11/17 Morning válasza:

Rendkívül sajnálom, hogy ilyen történt veled!! :(((


Sajnos egyáltalán nem egyedi, nagyon-nagyon sok emberrel megtörtént és történik ez ebben a világban, akár gyerek, akár fiatal, akár kisfiú, vagy kislány, vagy tinédzser. :((

És ez szörnyű!


Gonoszság ilyet tenni!!


Amint rengeteg beszámoló van az interneten, szerte a világon, az ilyen történés nagyon is destruktív, rendkívül negatív lelki hatással tud lenni arra, aki ilyet elszenvedett. :(


Mindazonáltal van lelki gyógyulás, van szabadulás a lelki gyötrelemből!


Részemről az ÚR szabadítására, gyógyítására esküszöm. Velem mondjuk nem történt ilyen, de más fajta lelki sérelem, gyötrés, depresszió, stb az volt. És már se híre-se hamva!! :)

Az ÚR Jézus valóban a Szabadító! :)

És téged is nagyon szeret, hiszen te érted is meghalt, és téged is meg tud és meg akar szabadítani a lelki gyötréstől!


Tulajdonképpen démonok okozzák a lelki gyötrést, amelyek hozzáférést szereztek azon durva trauma által.. :(

De az ÚR Jézus által VAN szabadulás a démonikus lelki gyötrésből! A depresszió, öngyilkossági gondolatok, ezek mind démonikus támadások eredménye.


De ahogy meg van írva a Bibliában: "vessétek alá magatokat Istennek, álljatok ellene az ördögnek és elfut előletek"


És az is meg van írva, azt mondja az ÚR: "És hívj segítségül engem a nyomorúság idején, én megszabadítlak téged és te dicsőítesz engem." Zsoltár 50:15


Úgyhogy kérlek hívd segítségül az ÚR Jézust! A démonok rettegnek a Nevétől is!!! :) Számukra az ÚR jelenléte emésztő TŰZ!! :) Az ÚR Neve is kínzó TŰZ számukra!!! :)

Úgyhogy bízzál, VAN szabadulás a gyötrelemből!!!!! :) <3 Az ÚR által mindenképpen!! :)

2019. dec. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Morning válasza:

ps:


Az ÚR JÉZUS szabadítson meg téged teljesen a démonikus gyötrésből és gyógyítsa be a lelki sérüléseidet teljesen, az Ő HATALMAS NEVÉBEN!!!!!! ÁMEN!!!!

2019. dec. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

H, K, Cs, P: 18-22h

Szerdán: 12-14h A KERET segélyvonal - amely kifejezetten szexuális erőszak túlélőinek a támogatására jött létre - beleolvad a NANE segélyvonalba.

A szexuális erőszakot vagy zaklatást átélt hívók megkeresését is várják a NANE önkéntesei a fenti időpontok bármelyikén a 06-80-505-101 számon.


Az 1994 februárja óta üzemelő NANE segélyvonalra évente közel 1200 bántalmazással kapcsolatos hívás érkezik. A beérkező hívások díját a NANE Egyesület a segélyvonal fenntartására kapott pályázati és egyéb forrásokból fedezi (pl. adományok), így a hívók számára nem jár költséggel.

A segélyvonal anonim módon hívható, mivel a bántalmazott nőket mind szűkebb környezetük, mind a tágabb társadalom gyakran megbélyegzi, így a szégyenérzet gátolhatja őket a segítségkérésben. [link]

2019. dec. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 satanlanya1 válasza:
Kedves utolsó! Az rosszabb ha nem mondja el senkinek mert nyomni fogja később a szívét a dolog!! Keress egy pszichológust [attól függ hány éves vagy, ha tini vagy akkor mondd el anyudnak és vele intézkedj! ;)
2019. dec. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 satanlanya1 válasza:
Bocsi #10-nek szólt
2019. dec. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#8 vagyok. én azt vettem észre, hogy sok ikyen dolog attól nyom igazán mert titok. hülye hasonlat, de a melegek is amíg titok, meg amíg maguk előtt is szégyellik, addig streszben és kínban vannak. de amikor kituják mondani maguknak és egy egy embernek, akkor ez a súly nagyrészt szétfoszlik.


nincs valaki akivel letudnád tenni ezt a titkot.? szerintem meg is erősítheti a barátságotokat.


de a lényeg szerintem, hogy úgy tudj tekinteni magadra akivel nincs semmi baj. mert nekem úgy tűnik az áldozat valahogy rosszabban, sérültebbnek éli meg magát. és ez általában valami lelki nem fizikai.

2019. dec. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Fel lehet dolgozni. Bevallom nekem nem segített mikor elmondtam amyàmnak és még valakinek, mert ugyanúgy bàntott a dolog. Akkor lettem jobban mikor elkönyveltem magamban hogy àrtatlan vagyok és azok a szemetek akik kihasználták a butasàgomat (bár esetemben nem fizikai erőszak törtènt hanem manipulàció).

Remèlem hamarosan jobban leszel te is.

2019. dec. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!