Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más is így érez a napokban,...

Más is így érez a napokban, vajon az időjárás teszi ezt?

Figyelt kérdés
Mióta eljött ez a nagy hideg,azóta annyira álmos vagyok így délután hogy majd le ragad a szemem. Nincs kedvem semmihez és társul hozzá egy rossz érzés amit nem tudok szavakkal kifejezni. Belülről jön. Sutának érzem magam .. ez pszichés eredetű,gondolom.. szerintetek is jól látom a helyzetem?
2019. dec. 4. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Télen hideg van, kevesebbet süt a nap, korábban sötétedik stb. Persze, hogy az ember fáradèkonyabb, levertebb.
2019. dec. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egy az egybe ugyanígy érzek:O de tényleg szó szerint. És pont azóta,mióta hirtelen ilyen hideg lett
2019. dec. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Na, már keztem azt hinni, hogy egyedül vagyok ezzel a problémával!!

Na, de ugyan így mellesleg, most és majd nem bealszok!! Szoval ez, csak természetes!!

2019. dec. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
En is ezt erzem. Feszult vagyok, ingerult. Melle tarsul, hogy felerosodott a szorongasom latszolagos ok nelkul. Alig varom, hogy vege legyen a telnek, pedig meg csak most kezdodott. :(
2019. dec. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Juhé! Mégsem vagyok egyedül a téli nyavalyámmal.

Most ezt a hirtelen hideget én is nagyon,megérzem. Alig bírtam felkelni, fáj mindenem és valami fura nyomott hangulat van bennem, olyan depis vagy szorongós, idegesebb is vagyok . Korán sötétedik és ha sötétedik, az nálam azt jelenti, alvásidő..Amugy sem kedvencem a tél.

2019. dec. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem sem a kedvencem a tél. Tavaly volt a legrosszabb. Hányás fobiam van,mellé pánikbetegség,úgyhogy idén eddig egész jó vagyok. Ráadásul ahogy írtatok is,az hogy semmi nap sütés csak ez a szürke napok,plusz nagyon hideg is van.
2019. dec. 4. 16:33
 7/9 anonim ***** válasza:
En meg raadasul menzesz elott vagyok, nagyon szuperul osszejott. Ugy erzem magam, mint egy 80 eves, aki legyalogolt 60 kilometert.🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
2019. dec. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na, hát igen, a menzesz előtti, alatti időszak ilyenkor télen pláne katasztrófa. Olyankor vérnyomásom az egekben van, kapkodom a frontint. A nyári gutaütös hőséget sem birom, de ennyire akkor sem vagyok szarul.
2019. dec. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyaron egesz elviselheto, igen. Raadasul ez a hirtelen hideg egyik naprol a masikra a legjobb az egeszben. Mar csak az hianyozna, ha en is beteg lennek, mert korulottem mindenki takonykoros. :D
2019. dec. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!