Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Teljes szociális izolációt/kiz...

Teljes szociális izolációt/kizártságot és kiközösítettséget hogyan érdemes feldolgozni?

Figyelt kérdés

Semmilyen közegben ahol vagyok nem barátkoznak velem.

Vagy nem őszintén. (Kihasználnak, segítség kell vagy többet akarnak mint barátság.)


Mit érdemes lépni ilyenkor?

Hogyan használjam ki azt, hogy nem kapcsolódok senkihez. Nincsenek barátaim, haverjaim és családom se?



2019. dec. 11. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj el titkos ügynöknek! Ott előnyt jelentenek azok a dolgok, amiket leírtál.
2019. dec. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fejleszd magad.
2019. dec. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fejlesztem magam, de már a kiégés határán vagyok.
2019. dec. 11. 16:10
 4/4 1Léna ***** válasza:

Az ember társas lény!

A remete életmód úgy tünik nem tett boldoggá. Változtatnod kell! Más, számodra elfogadható, útat keress, vigyázz ne kerülj egy másik végletbe. Valahogy az életünket egy egyensúlyi állapotban kell tartanunk.

Szeresd az embereket, úgy mint magadat! Ezt próbáld egyensúlyban tartani. Vizsgáld meg, hogy van ez a mérleg Nálad most! Mit tehetnél, hogy változás legyen?

2019. dec. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!