Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez azt jelenti meg fogok őrülni?

Ez azt jelenti meg fogok őrülni?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor erős álmaim vannak, olyan valósak, hogy fél percig elhiszem amit álmodok mikor felébredek. Pl múltkor halott nagyimmal álmodtam hogy ott van mellettem és mire ébredtem egy ideig elhittem. Volt ez buli után, hogy álmomban folytatódott a buli és szintén elhittem. Volt mikor arra ébredek hogy írtam embereknek messengeren miközben álmodtam. Nem tudom mi segíthetne, lehet elég magányos vagyok párkapcsolat téren vagy nemtudom. Köszönöm a válaszokat 20/F

2019. dec. 12. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ilyesmi előfordul velem is sokszor, meg szerintem még sok emberrel. Ettől nem fogsz megőrülni és ez nem az őrültség első jele. Velem egyébként az ellentéte is megtörtént csomószor: Álmodtam valami hülyeséget és már az álmomban tudtam, hogy ez csak egy álom, mert nincs valós alapja. Szóval ez nem őrültség, csak lehetnek olyan gondolataid, amik nyomaszthatnak. Megoldás szerintem az, hogy valakivel megbeszéled ezeket, nem szégyen, ha egy srác is beszél egy kicsit az érzéseiről. 19/F
2019. dec. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy sokszor zavaróan hathat, de nem abnormális
2019. dec. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod, ez velem is sokszor megesik, nem tulajdonítok neki nagy jelentőséget.
2019. dec. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!