Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kis fekete pöttyöket kezdek...

Kis fekete pöttyöket kezdek látni, ha fehérre nézek, és néha összekeverem a szavakat, mást olvasok, mint ami le van írva. Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

16/f vagyok, sokat stresszelek a suli miatt, órák alatt, ha felnézek a füzetből a táblára, akkor annyira rossz lesz hirtelen a látásom ,hogy azt sem tudom hogy mlyik tanár van bennt! Első alkalomkor angyon megijedtem, pánikroham tört rám!!!


Nincs mitől féljek, nem látok rémeket, csupán azt veszem észre, hogy ha iskolában vagyok, akkor egymás után állnak le a szerveim.


Esténként olyan hevesen ver a szívem, meg olyan nagy erővel, hogy majd kiugrik a mellkasomból. a fülemben is hallom, ahogy ver.


Van, amikor 1-1.5 órát kell várnom az állomáson, emrt nem látom, hogy melyik vonatra kell felszálljak. És ez egyik pillanatról a másikra következik be.


Rengeteg leckém van, tantárgyanként 1-2 oldal. sok a megtanulni való is, NEM BÍROM!!!!! Van, amikor hajnali 2-kor félbehagyom a leckét, és már indulok az ablakhoz, hogy kiugorjak, de közben elalszom.


Nem szabad gondolkoznom se, mert ha elsőre nem megy valami, akkor a többi tantárgyra nem lesz időm. és azért meg egyest kapok. Amikor még magántanuló voltam, kb 2 évig, akkor sose voltam beteg, de most, 1. évemben nappalis suliban, kész aktasztrófa. kéthetente vagyok beteg, hiányzok sokat. Amikor 3 hétig beteg voltam, akkor éreztem olyat, hogy jól vagyok. ÉRTED? amikor beteg vagyok, az jobb, mint az iskolában!! Lázasan, taknyom nyálam egybefolyik és sokkal jobb érzés.


/_Köszönöm ,hogy elolvastad!!!!_/


2019. dec. 13. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:

"ha iskolában vagyok, akkor egymás után állnak le a szerveim."

Hogyhogy még élsz?

2019. dec. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csak ezt érzem. Tönkrem egyek az iskolától. fáj a lábam, lépni alig bírok, a szívem is rosszul ver, lassan megvakulok.. Orvos azt mondja, csak megjátszom. Szokásom 1 órát az esőben állni az állomáson.
2019. dec. 13. 14:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a gyanúm, hogy nem jó orvoshoz mentél.

Inkább egy pszichológust keress meg.

2019. dec. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
voltam iskolapsichológusnál, de elküldött, ohgy csak komolyakkal foglalkozik. Mondtam neki ,ohgy ha orvos lenne azért nem műtene meg, mert csak a lábam szakadt le? Erre mondja, hogy ezzel csak feltartom a valódi problémákkal küszködő gyerekeket. Ott mondtam neki, hogy gratulálok mintaorvos, bekaphatja. Ofőm beírt nekem egy intőt.
2019. dec. 13. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!