Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miert van hogy ugy erzem hogy...

Lilluci1234 kérdése:

Miert van hogy ugy erzem hogy almodokes hogy az egesz vilag nem is letezik?

Figyelt kérdés
Még fiatal vagyok és azzal kezdodott az egesz hogy ugy ereztem magam mintha almodnek. Mostmar ez kevesbe van de egy kicsit neha meg mindig. Ami ez utan jott az az volt hogy neha azt hiszem hogy a vilag nem is letezik meg nem tudom elhinni hogy ez igy hogy jott letre meg az emberek meg maga a fold meg minden. Es felek hogy ez csak az en agyszulemenyem ez a vilag pedig tudom hogy nem. Valamikor felek hogy valojaban ott sem vagyok ahol vagyok csak ajjjj nem tudom ezt ugy leirni de nagyon rossz. A szuleimnek nem szeretnem elmondani. Rairtam egy pszichologusra de nem valaszolt. Valaki tudna esetleg segiteni nekem?
2019. dec. 17. 18:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túl passzív életet élsz, ezen próbálj változtatni. Sport, egyéb elfoglaltság.
2019. dec. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
73%
Igen, ez derealizáció. Nekem 11 éves koromban kezdődött, és ez volt az első jele a ma már nyilvánvaló borderline személyiségzavaromnak.
2019. dec. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
30%
Mert ez itt egy szimuláció és tele vagyunk biorobot emberekkel akik átveszik az emberek fölött az irányítást!
2020. jan. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hahó, itt egy gyerek bajban van, ne trollkodjatok már. Szólj a szüleidnek, irány a doki. Szervi ok is állhat a derealizáció hátterében. Ez nem játék! Agyi elváltozás is okozhatja.
2020. jan. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Te vagy a világ. És nem létezel.



És én?

2020. jan. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!