Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudom megtenni ezek...

Miért nem tudom megtenni ezek ellenére sem?

Figyelt kérdés
Rengeteg feldolgozhatatlan traumám van,sokan utálnak,mentális betegségeim is vannak. Nincsen semmi okom amiért élhetnék és mégsem tudom megtenni. Egy másik ember már rég öngyilkos lett volna.
2019. dec. 22. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert valószínűleg eljutottál abba az életszakaszba, amikor az ember már kezdi sejteni, hogy a megoldás a lesz.rom. Mindenki hülye, emiatt nem kell az embernek rosszul éreznie magát.
2019. dec. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez a helyzet. Nincs semmi jövőképem, motiválatlan vagyok. Nincs semmihez kedvem.
2019. dec. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Erős ám az életösztön. Aki leugrik egy toronyház tetejéról, ösztönösen még az is védi a fejét.
2019. dec. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egészséges életösztönnel rendelkezel. Egyházakban szoktak lenni mentálhigiénés segítő beszélgetések/alkalmak.


Melyik valláshoz tartozol eredetileg? Jártál valaha templomba, hittanórára/bibliaórára? Lakókörnyékeden találkoztál már ilyen lehetőségekkel?


Karácsony alkalmából elég, ha beülsz pl. egy szentmisére (római vagy görögkatolikusok,) esetleg istentiszteletre/úrvacsorára (protestánsok - evangélikus vagy református - ezeket ajánlanám.)


Innentől kezdve a hirdetőtáblákat is tudod böngészni, hova csatlakozhatsz ESETLEG KONKRÉT ÉLETCÉL KITŰZÉSÉNEK ígéretével. (Apró kis lépésekben/részcélokban megvalósítandó!)


Hány éves vagy és milyen nemű? Tanulsz vagy dolgozol? Családi légkör? Szüleiddel milyen a kapcsolatod? Nagyszüleid? Testvéred/testvéreid vannak?

2019. dec. 23. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!