Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon pánikolok, mit tegyek?

Nagyon pánikolok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy idősebb férfival lakom közös albérletben. Az illető beteg sajnos, elfelejt dolgokat és rengetegszer előfordult már hogy be volt kapcsolva a villanyfőző, ő meg már lefeküdt aludni. Tehát elfelejti mindig lekapcsolni, én meg már lassan félek itthonról több napra elmenni mert félek hogy arra érek haza hogy valami baj történt. Szóltam neki már többször, de mindig elfelejti, nem tudok itthon lenni mindig ezmiatt. Viszont emiatt mindig pánikolok, nehogy leégjen a lakás vagy valami baj legyen
2019. dec. 22. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudsz esetleg emlékeztető címkét kitenni a lakásban, hogy mikor elmegy a villanyfőző mellett lássa a szöveget? Ilyen "ne felejtsd el lekapcsolni" vagy valami. Én magamnak szoktam felírni, hogy a hajvasalót biztosan kihúzzam. :D


Viszont a bácsinak ez így nem lesz jó hosszútávon, ha ilyen lényeges dolgokat elfelejt. :(

2019. dec. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha csak ezt az egyet felejti el, vegyél egy füstjelzőt.
2019. dec. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerezz be egy kapcsolóórát,és állítsd be, hogy egy óra után kapcsoljon le a rezsó.
2019. dec. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!