Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudnátok pszichológust ajánlan...

Tudnátok pszichológust ajánlani (Budapest, evészavar, családi konfliktusok)?

Figyelt kérdés

Jelenleg is pszichológushoz járok, nagyjából 10 alkalmon voltam már, de úgy érzem nem haladunk. Az utolsó alkalomkor ő is sugallta ezt és úgy éreztem, hogy engem "okol". Lényeg az volt, hogy ő úgy érzi én nem próbálkozom, nem próbálom megoldani a problémát, meg is kérdezte, hogy amúgy mi a célom (ami elég vicces kérdés hónapok után).

Sajnos összességében nem, hogy jobban érzem magam, életem legsötétebb időszakát élem most, úgy érzem hétről hétre egyre rosszabb.


[link] találtam a mostanit, így félek ezen újat keresni, mert félek, hogy valójában mennyire jók az itt fent lévő szakemberek. Azt vettem észre, hogy az igazán "profi"-k nincsenek fent. Olyanokra gondolok, akik úgynevezett sztár-pszichológusok (könyveik, előadásaik, tévében megjelenésük van), illetve az ilyen sztár-pszichológusokról információt se találtam arról, hogy hol lehet velük a kapcsolatot felvenni.


2019. dec. 25. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
sztárpszichologusbol nem dogsz olyat talalni ahol nincs legalabb féléves várólista.
2019. dec. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igazán nagyokra csak kíváncsiságból kerestem rá.

Olyat keresnék inkább, aki evészavarokban például tényleg szakembere, de erről alig találtam információt. Egyetlen egy valakinek találtam email címet, ő mostmár 3 hete nem válaszolt.

2019. dec. 25. 20:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Én arra tippelnék, hogy akinek tévés megjelenése van, az már rég nem gyógyítással foglalkozik, hanem sztársággal. Próbálj inkább végig több átlagosat. Ha találsz egy lelkiismeretesebbet, aki tényleg segíteni akar, azt valszeg úgyis érezni fogod néhány alkalom után.
2019. dec. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!