Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szeretnék talalni egy jó...

Szeretnék talalni egy jó pszichológust aki ptsd, pániknetegség és szorongás terén tudna segíteni és házhoz is jönne. Hogy álljak neki a keresésnek?

Figyelt kérdés
Nincs ismerősöm aki ajánlani tudna és túl drága a terápia a kísérletezéshez. Fogalmam sincs, hogy találhatnék egy tényleg jó pszichológust. A rosszakból már elég volt. Egyébként ha rettenetes az első alkalom és alkalmatlannak érzem a pszichologust a feladatra akkor is ki kell fizetni?

2019. máj. 3. 16:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%

Olyanról nem tudok, aki házhoz menne. Befekvős helyet viszont, ahol ezt kezelik, olyat igen. (Tb alapon működik, tehát nem kell fizetni)


Tündérhegy a neve, olvass utána, ha gondolod.

2019. máj. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Remek ötlet 😝 Pont az hiányozna.
2019. máj. 3. 18:38
 3/19 anonim ***** válasza:
52%
Ne haragudj, azt hittem gyógyulni akarsz. Akkor bocs, nem tudok segíteni.
2019. máj. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok beteg. A problémáimat szeretném ábeszélni egy hozzáértő emberrel. Nem diliházba vonulni és leszedáltatni magam.
2019. máj. 3. 19:19
 5/19 anonim ***** válasza:
36%
"diliház" - nincs több kérdésem... hajrá!
2019. máj. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ez nem is a te kérdesed volt 😝
2019. máj. 3. 19:34
 7/19 anonim ***** válasza:
80%
"idiota". az szep kifejezes egy olyan emberre aki segiteni akart neked. igen, ha alkalmatlan is ki kell fizetni. nem is ertem, h tehetsz fel ilyen kerdest egyaltalan? ez mar a suttyosag legalja. ha rendelsz egy etterben es nem izlik a kaja, ki kell fizetni? ki. egyebkent meg ha a hazat sem tudod elhagyni akkor tenyleg javasolt a tunderhegy. nem dilihaz, nem gyogyszerekkel dolgoznak, hanem pszichoterapiaval. eleve rogton a pszichologus elso kerese az lesz, h menj el pszichiaterhez, mert jelenlegi allapotodban nem vagy alkalmas terapiara (lasd nem tudsz a hazbol kimenni), tapasztalatbol tudom. ugyhogy igy is ugy is le leszel szedalva.
2019. máj. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Hol olvastad, hogy nem tudok a házból kimenni? 😁😁😁 Itt senki nem normális? Ne magadból indulj már ki. 12-14 órában dolgozom vezető beosztasban. 😁😁 Nincs energiám meg időm elmenni hétköznap egy terapeutához. Egyszerűen nem fér bele a napomba. Nem suttyóság ha egy pocsék szolgáltatásért nem fizetsz. Pl. Ha veszel egy cipőt és leesik a talpa akkor visszakapod az árát. Ja és étteremben már előfordult, hogy nem volt friss az étel. Ha te azt megeszed akkor egészségedre. Én szóltam és nem fizettem ki a romlott gyümölcslevest. Talán azért szedsz te gyógyszert én meg csak beszélgetni szeretnék valakivel aki tud pár dologban tanácsot adni. Nem segíteni akar aki ismeretlenül osztogatja a kéretlen tanácsait, nem a kérdésre válaszolva.
2019. máj. 3. 20:03
 9/19 anonim ***** válasza:
71%

Akkor segítek, mi a probléma:


1. Fogalmad sincsen a rehabilitáció intézményekről, szerinted "diliház", mégis végtelenül arrogáns vagy. Ha ennyire mindent tudsz, minek kérdezel?


2. Nincs időd magadra munka mellett. Ha házhoz jön, ha te mész, ugyanúgy egy óra. Mi nem világos?


3. Ki kell fizetni, ugyanis pont a terápia hatékonysága nem mérhető egy alkalomból. De idáig már nem terjed a tudományod, hogy ez kérdéses legyen?


Jaja, itt senki se normális, mégis te keresel pszichológust.

2019. máj. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Igazán köszönöm, hogy szét trollkodtatok a kérdésemet. Imádom az ilyen nyomorult embereket akik másokon élik ki a nyomorukat. Ha valami konkrét problémát íe ki valaki egyből osztjátok az észt keressen pszichologust. Ha keres meg mindjárt mondjon fel a munkahelyén dobja el az egész életét és szedjen bogyókat és menjen "szanatóriumba". Mindezt úgy, hogy leghalványabb fogalmatok nincs a másik életeről és problémájáról. A terápia valóban 1 óra. Csak nem mindegy ha oda meg vissza is kell utaznom 1-1órát. Mert arra már nincs időm. Nincs magamra időm? Honnan veszed? Mert neked nincs? Ja és egyből nem vagyok normális mert beszélgetni szeretnék egy pszichológussal. Atya isten. 😁Egyelőre ti vagytok képbem hova kell befeküdni. Én nem vagyok benne a pszichiátria rendszerében és nem is leszek. Ja és a munkám a hobbim.....szóval ha úgy vesszük egész nap magammal foglalkozom. Csak aludni is kell valamikor. 😜
2019. máj. 3. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!