Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől lehetnek mostanában...

Mitől lehetnek mostanában megint gyilkos gondolataim? Ölésre való kényszergondolat ez szerintem 21/F

Figyelt kérdés

Régebben is volt, most megint előjött.


Inkább olyan embereket ölnék meg, akik beszólnak kötekednek velem. De amúgy jó embernek tartom magam.


Amúgy jelenleg is pszichiáter kezel gyógyszerrel..



2019. dec. 26. 09:46
1 2
 1/12 anonim válasza:
93%
Azonnal meg kell említened ba kezelő orvosodnak!!
2019. dec. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
93%
Nekem is voltak ilyen kényszer gondolataim! Ezt nem szabad figyelmen kívül hagyni!
2019. dec. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
93%
Bár nekem nem gyilkos gondolataim voltak. Mindenkinek neki akartam menni az utcán,aki csúnyán nézett rám!
2019. dec. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én meg megölni akarom aki csúfol vagy beszól kötekedik ok nélkül
2019. dec. 26. 09:53
 5/12 anonim ***** válasza:
29%
Megoldás: csúfold magad és hajrá.
2019. dec. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Feltétlenül beszélj a kezelőorvossal erről. Tudnia kell róla. És szedd a gyógyszereidet.
2019. dec. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Hannibal Lechter is csak azokat ölte meg, akik nem adták meg neki a kellő tiszteletet.
2019. dec. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%

Inkább szabadulnál meg a gyógyszerektől!!! (Rendkívüli személyiségzavarokat képesek előidézni, hidd el!!!)


Én azt mondom Neked - saját élettapasztalatom alapján - hogy inkább járj el templomba, nézd más szemüvegen keresztül az életet. Megkereszteltek kisgyermekkorodban?


Kereszt szüleiddel van kapcsolatod? Ha igen, milyen a viszony Velük? Ha nem, miért nem tartjátok a kapcsolatot valamilyen formában?


A Gonosz Démonok IGENIS LÉTEZNEK, AKIK AZ EMBERT BŰNRE CSÁBÍTJÁK MINDENFÉLE FORMÁBAN - NE ENGEDJ TERET NEKIK!!!


Azt nem mondom, hogy legyél túl bigottan vallásos. Az sem egészséges. Inkább próbáld megkeresni az arany középutat...


KERESSÉL LELKI VEZETŐT!!! Jegyezd le a tapasztalataidat egy füzetbe - bármi ragadja meg a figyelmedet! Hidd el, a Szentlélek vezetni fog, az Őrangyal pedig vigyáz rád!


Ui: közösségekhez is tudsz csatlakozni személyesen a templomokban. Hittanórák, bibliaórák, imacsoportok, stb. (Áldás és Békesség legyen Veled!)

2019. dec. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
29%

15 éves korom óta gondolkodok ilyeneken. Jelenleg 22 vagyok. Szerintem normális.

Leginkább keresztényeket áldoznék fel az igaz Isteneknek. :)

2019. dec. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%
#8 Azzal egyet értek hogy el kellene hagyni a gyógyszert de démonok nem léteznek. Ez baromság. A vallásosak között sok a zaklató és a célszemélyeket próbálják befolyásolni. Ugyanis amit elhiszel,az fog megjelenni. Pont erről szól a tudatbefolyásolás. A zaklatók gyakran célszemélyeknek adják ki saját magukat. Ilyen amikor eljátszák hogy skizofrének,depressziósak hogy a célszemélyek bizalmába férkőzzenek.
2019. dec. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!