Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan szabaduljak meg az...

Hogyan szabaduljak meg az CITALOPRAM antridepresszanstól?

Figyelt kérdés
2 eve szedek citalopram antidepresszánst 5mg naponta. Majdnem teljesen tünetmentes vagyok hónapok óta már ,megtanultam ezzel a betegséggel élni hiszen 10 éve van generalizált szorongásom. Amikor abbahagyom az 5mgot semmilyen megvonási tünetem nincs kB 2 Hétig. Aztán hirtelen 2 hét után kezdődik az hogy saját magamnak megint generálom és bebeszélem hogy gyógyszer nélkül biztos hogy megint rosszul leszek és valóban rosszul leszek. Valaki tudna nekem segíteni hogyan tudnék megszabadulni a gyógyszertől?
2019. dec. 26. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Az is lehed h ne te generalod, hanem rosszul gondolod es még mindig meg van a betegseged, csak mivel 2 het utan kiurul a citalopram, ujra elojon a betegseg. Amugy ne itt kerjel tanacsot a leszokashoz, hanem a pszichiateredtol. De megprobalhatod, hogy 2 hetig szedsz 2.5 mgot, aztan egy nap semmi, egy nap megint 2.5 mg, aztan megint semmi, majd megint 2.5, aztan 2 nap semmi, 1 nap 2.5 mg, ez meg igy 2 hetig es utana nullazod.
2019. dec. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mivel Angliában élek így háziorvos kezel mindekit ezzel a problémaval. A háziorvos adja neked az antidepresszánst. Itt nem lát téged pszichológus. Már beutalt terápiára 1 éve. Senkit nem érdekel vissza hívtak elmondtam a bajom egy megbeszélésen azt mondták majd hivnak nem hívtak azóta sem . Magamra vagyok utalva senkire nem számíthatok.
2019. dec. 26. 21:25
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Pszichiátriára menj el!
2019. dec. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De itt nincs pszichiátria!!!! Akármi bajod van csak háziorvos van . Ha bőr problémád van akkor is háziorvos van. Mindent háziorvos kezel. Már hazudtam is hogy öngyilkos gondolataim vannak csak hogy valahova küldjön erre mindég az a válasz hogy majd a pszichoterápiáról hívnak varjam a hívást de mivel rengeteg ilyen beteg van mint én nem tudnak foglalkozni csak azokkal akik már nem tudnak dolgozni e miatt pl.
2019. dec. 26. 21:34
 5/8 anonim ***** válasza:

De van

[link]

2019. dec. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm Londonban ami 5 óranyira van tőlem. Plusz magán kinek van erre pénze?
2019. dec. 26. 21:38
 7/8 A kérdező kommentje:
£350 1 óra az kB 134 ezer forint plusz Londonba utazás kB 200 ezer forint. Amikor fizetem a sok adót és semmilyen segítséget sem kapok. Magyarországon ugyanaz 2 évig pszichiátriára jártam havonta erre csak gyógyszereket adott 3 különbözőt. A végén xanax függő lettem többet ártott mint használt. Szerencsére le tettem napról napra 5 éve
2019. dec. 26. 21:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Gondolom a Londont ki tudod cserélni a saját városod nevére
2019. dec. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!